Колір | | Тип | прожектор | Встановлення | окремостоячий | Джерело світла | LED | Макс. потужність світильника | 13 Вт / 10 Вт + 3 Вт / | Світловий потік | 1000 Лм / 750 Лм + 250 Лм / | Модель діодів | COB | Вбудований акумулятор | / Li-ion 2600 mAh / | Клас пиловологозахисту | IP44 | Матеріал корпуса | пластик |
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі | від 1 570 до 2 383 грн.  | Neo Tools 99-040 Mallprix.com (Київ) | 1 570 грн. ← купити |  | Прожектор акумуляторний Neo Tools, 2600мАч, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люмен, 3 функц осв., IP44 99-040 Moyo.ua (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Прожектор NEO TOOLS LED CREE XPG + COB (99-040) 99-040 FOXTROT.UA (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Neo Tools Neo Tools 99-040 Венкон (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools, 750+ 250 люмен, 10 Вт + 3 Вт, 2600мАг, 3.7 Li-ion, LED CREE XPG + COB, 3 функції освітлення, IP44 99-04 Comtrading.ua (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools, 750+ 250 люмен, 10 Вт, 2600mAh IP44 (99-040) АЛЛО (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) 99-040 Brain.com.ua (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) 99-040 Itbox.ua (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Neo Tools 99-040 — Прожектор, акум., 2600 мАгод, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люмен Comtrade.ua (Київ) | 1 704 грн. ← купити |  | Прожектор акумуляторний Neo Tools, 2600мА•год, 750+250лм, 10+3Вт, 3 функції освітлення, IP44 (99-040) UA 99-040 Sota.store (Київ) | 1 805 грн. ← купити |  | Neo Tools Прожектор, акум., 2600 мАгод, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люмен 99-040 Tviy-Dim.com (Київ) | 1 608 грн. ← купити |  | Кемпінговий ліхтар (ліхтарик лампа) NEO Tools 99-040 System-a.com.ua (Київ) | 1 699 грн. ← купити |  | Neo Tools 99-040 COMFY.ua (Київ) | 1 899 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) MAUDAU (Київ) | 2 008 грн. ← купити |  | Neo Tools Прожектор Neo Tools 99-040 MTA.ua (Київ) | 1 599 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600 мА·год, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750 + 250 люм (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 1 904 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) MAUDAU (Київ) | 2 166 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 2 030 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools , акум., 2600 мАгод, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люмен (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 1 904 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 2 026 грн. ← купити |  | Прожектор акумуляторний 10+3Вт IP44 з функцією PowerBank Neo Tools 99-040 (00111945) Rozetka.ua (Київ) | 2 224 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 2 124 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) Neo Tools 99-040 963787 Rozetka.ua (Київ) | 2 383 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 2 111 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАч, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люм (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 2 298 грн. ← купити |  | Прожектор Neo Tools акумулятор, 2600мАг, 3.7 Li-ion, 10 Вт + 3 Вт, 750+ 250 люме (99-040) Rozetka.ua (Київ) | 2 153 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (26) |
|