шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі NEREST NR-33 за ціною від 2191 грн.
Фото 4

Характеристики та опис NEREST NR-33

Вага (кг): 6; Розміри (в складеному), (см): 45х85х20; Розміри (в розкладеному), (см): 55х46х85; Кишеня; Полиця-підставка; Підлокітники; Матеріал каркасу: сталь; Макс. навантаження (кг): 130; Призначення: крісло
Колір
Тип
крісло
Макс. навантаження
130 кг
Матеріал каркасу
сталь
Підлокітники
Полиця-підставка
Кишеня
Розміри (в розкладеному)
55х46х85 см / полиця: 44х17х0.9 /
Розміри (в складеному)
45х85х20 см
Вага
6 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 191  до 3 111 грн.
Крісло NeRest Режисер з полицею NR-33 хакі
Stls.store (Київ)
2 490 грн.
← купити
Кресло портативное NeRest Режиссер с полкой NR-33 48202111005441
Rybalka.shop (Київ)
← купити
Крісло NeRest Режиссер з полицею NR-33 хаки (48202111005441)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Крісло Режисер з полицею NeRest NR-33, хакі
Dinastiya.com.ua (Київ)
2 191 грн.
← купити
Крісло NeRest Режисер з полицею NR-33 хакі 48202111005441
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло складане NeRest Режисер з полицею NR-33 чорне (48202111005443) 48202111005443
Itbox.ua (Київ)
← купити
Крісло складане NeRest Режисер з полицею NR-33 чорне (48202111005443) 48202111005443
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Крісло NeRest Режисер з полицею чорне (NR-33)
MAUDAU (Київ)
2 495 грн.
← купити
Крісло складане NeRest NR-33 Режисер з полицею Хакі (48202111005441)
Rozetka.ua (Київ)
3 052 грн.
← купити
Кресло портативное NeRest Режиссер с полкой NR-33 48202111005443
Rybalka.shop (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати NEREST NR-33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі NEREST NR-33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі NEREST NR-33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія