шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити ліхтарик Nitecore HA11 UHE за ціною від 870 грн.
Відео 7Фото 10

Характеристики та опис Nitecore HA11 UHE

Вага (г): 62; Довжина (см): 6.2; Матеріал корпуса: пластик; Світловідбивні елементи; Захист від вологи: IP66; Ударостійкість; кліпса для носіння; елемент(и) живлення; Час роботи (режим Low) (год.): 11; Час роботи (режим High) (год): 4; Джерело живлення: 1xAA; червоне світло; мерехтіння; маяк; SOS; Дальність освітлення (м): 90
Колір
Типліхтар на лоб
Характеристики
Тип ламписвітлодіод з відбивачем
Модель діодаUHE
Колірна температураденне світло
Піковий світловий потік240 лм
Дальність освітлення90 м
Рівнів яскравості3
Додаткові режими4 шт.
SOS
маяк
мерехтіння / червоний /
червоне світло
Живлення
Джерело живлення1xAA
Час роботи (режим High)4 год / 240 лм /
Час роботи (режим Low)11 год. / 60 лм /
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
кліпса для носіння
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIP66
Світловідбивні елементи
Матеріал корпусапластик
Гарантія виробника5 років
Довжина6.2 см
Вага62 г / з батарейкою /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 870  до 1 607 грн.
Налобний ліхтар Nitecore HA11 UHE 2024 (6-14912024)
One-click.com.ua (Дніпро)
1 020 грн.
← купити
Ліхтар налобний Nitecore HA11 UHE 2024 2xNiteLab UHE LED 240 лм 1xAA або 1x14500 (7 режимів)
MAUDAU (Київ)
1 339 грн.
← купити
Ліхтар налобний Nitecore HA11 UHE 2024 2xNiteLab UHE LED 240 лм 1xAA або 1x14500 (7 режимів)
Rozetka.ua (Київ)
1 473 грн.
← купити
Ліхтар налобний Nitecore HA11 UHE 2024 2xNiteLab UHE LED 240 лм 1xAA або 1x14500 (7 режимів) HDSYR1339
Rozetka.ua (Київ)
1 607 грн.
← купити
Надлегкий налобний ліхтар Nitecore HA11 UHE 2024
Rozetka.ua (Київ)
870 грн.
← купити
Надлегкий налобний ліхтар Nitecore HA11 UHE 2024 (240Лм, 90м, 1*АА/14500)
Rozetka.ua (Київ)
1 080 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nitecore HA11 UHE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Nitecore HA11 UHE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Nitecore HA11 UHE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія