| Зарядка акумуляторів | | Слотів зарядки | 4 шт. | | Підтримувані типи | Ni-Cd Ni-Mh Li-Ion LiFePO4 IMR
| | Типорозміри | AAAA AAA AA C D 10440 14500 16340 (CR123) 16500 17500 17650 17670 18350 18490 18500 18650 22650 25500 26500 26650 26700
|
| | Характеристики | | Індикація роботи | дисплей | | Незалежних каналів заряду | 4 шт. | | Мін. струм заряду | 300 мА | | Макс. струм заряду | 1500 мА | | Струм заряду (всі канали) | 750 мА |Функції та можливості | | Вимірювання ємності |  | | Захист від перезаряду |  | | Відновлення ємності |  | | Перевірка полярності |  | | Захист від перегрівання |  | | Захист від замикання |Інше | | Рухливий мінусовий контакт |  | | Живлення зарядки від USB | microUSB | | Габарити (ВхШхГ) | 41x107x159 мм | | Вага | 233 г |
|
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер. Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі | Переваги: | Качество сборки и материалов, Работа, Управление, Цена |Недоліки: | Размер - оно в два раза больше, чем ожидал |Коментар: | Хороший девайс с функционалом. Дело свое делает, аккумуляторы не греются сильно, как в предыдущей зарядке. Восстановил даже те аккумы, что я уже похоронил для себя. Одно что, расстроило - размер. Продавцы должны где-то это указывать жирным большим шрифтом! Оно в два раза больше, чем ожидал, так как рассчитана также на IMR аккумуляторы, которые в два раза больше обычных "пальчиковых". Я, например, о таких не знал и представлял, что на фото обычные большие "пальчики" АА. Так что до сих пор, когда берешь в руки зарядку, такое ощущение, что тебе лет 5 и ты маленький :). Сделал фото, чтобы было понятно.Возвращать не стал, но для поездок придётся купить еще одну зарядку, так как эту лопату возить с собой нет смысла. |Автор: | Shikarshi | | |
| від 1 349 до 1 946 грн.  | Nitecore UM4 Digicharger (11434) UM4Digicharger(11434) COMFY.ua (Київ) | 1 349 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore UM4 чотириканальний (6-13394) One-click.com.ua (Дніпро) | 1 542 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), А Comtrading.ua (Київ) | 1 460 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UM4 (4 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, (11434) 11434 Brain.com.ua (Київ) | 1 460 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UM4 (4 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, (11434) 11434 Itbox.ua (Київ) | 1 460 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій NITECORE Digicharger (UM4) UM4 FOXTROT.UA (Київ) | 1 460 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH і Ni-Cd AA (R6), АА MAUDAU (Київ) | 1 501 грн. ← купити |  | Nitecore Зарядний пристрій для акумуляторів AA, AAA Nitecore Digicharger UM4 4 канали, LCD дисплей MTA.ua (Київ) | 1 460 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH і Ni-Cd AA (R6), АА Tehnopostavka.com.ua (Одеса) | 1 416 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM4 (YT11434) Rozetka.ua (Київ) | 1 659 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore Digicharger UM4 4 канали LCD дисплей для Li-ion та Ni-MH акумуляторів заряджання батарей (YU-GT33 Rozetka.ua (Київ) | 1 744 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore Digicharger UM4 4 канали LCD дисплей для Li-ion та Ni-MH акумуляторів заряджання батарей (TOR-JUG Rozetka.ua (Київ) | 1 777 грн. ← купити |  | Універсальний зарядний пристрій Nitecore Digicharger UM4 LCD-дисплей для Li-ion/Ni-MH/Ni-Cd Rozetka.ua (Київ) | 1 648 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій Nitecore Digicharger UM4 4 канали LCD дисплей для Li-ion та Ni-MH акумуляторів заряджання батарей (LO-TH11 Rozetka.ua (Київ) | 1 760 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH і Ni-Cd AA (R6), АА Rozetka.ua (Київ) | 1 828 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій для акумуляторів Nitecore Digicharger UM4 (4 channels, LCD дисп.,Li-ion, Ni-MH/Ni-Cd, (11434) Rozetka.ua (Київ) | 1 946 грн. ← купити |  | Чотириканальний інтелектуальний зарядний пристрій Nitecore UM4 для Ni-Mh, Li-Ion/IMR, LiFePO4, Ni-Cd, Li-Ion АКБ Rozetka.ua (Київ) | 1 576 грн. ← купити |  | Зарядний пристрій універсальний Nitecore Digicharger UM4, 4 канали, LCD дисплей, підтримує Li-ion, Ni-MH та Ni-Cd AA (R6), А Rozetka.ua (Київ) | 1 460 грн. ← купити | Усі ціни (Україна) (18) |
|