шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити туристичні меблі Norfin Risor NF за ціною від 4214 грн.

Характеристики та опис Norfin Risor NF

Вага (кг): 3.5; Розміри (в складеному), (см): 82x53x10; Розміри (в розкладеному), (см): 47x42x80; Кишеня; підстаканник; Полиця-підставка; Підлокітники; Матеріал каркасу: алюміній; Макс. навантаження (кг): 100; Призначення: крісло
Колір
Тип
крісло
Макс. навантаження
100 кг
Матеріал каркасу
алюміній
Підлокітники
Полиця-підставка
підстаканник
Кишеня
Розміри (в розкладеному)
47x42x80 см
Розміри (в складеному)
82x53x10 см
Вага
3.5 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Ссылка на официальный сайт
від 4 214  до 5 749 грн.
Кресло Norfin Risor NF-20203
Groosha.ua (Київ)
4 599 грн.
← купити
Крісло складне зі столиком Norfin RISOR (max100кг) Alu,NF-20203
Rozetka.ua (Київ)
4 214 грн.
← купити
Крісло складане зі столиком Norfin RISOR 100кг (NF-20203)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло складане Norfin Risor NF (з відкидним столиком) (NF-20203) 4436257
Rozetka.ua (Київ)
5 749 грн.
← купити
Крісло складане зі столиком Norfin Risor NF-20203 (9590900201)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло складне Norfin Risor NF (з відкидним столиком) (NF-20203)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло складне Norfin Risor NF (з відкидним столиком) (NF-20203)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло склад. зі столиком Norfin RISOR (max100кг) / NF Alu (60492) NF-20203
Rozetka.ua (Київ)
4 369 грн.
← купити
Крісло складане Norfin Risor NF (з відкидним столиком)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Norfin Risor (NF-20203)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Norfin Risor NF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: туристичні меблі Norfin Risor NF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на туристичні меблі Norfin Risor NF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія