шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 185Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити SSD OCPC MFL-300 (SSDM2PCIEF256G) за ціною від 2381 грн.

Серия OCPC MFL-300

Модифікації OCPC MFL-300 4
Где купить? [SSDM2PCIEF256G]
Характеристики [SSDM2PCIEF256G]
Тип
внутрішній
Об'єм
256 GB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 3.0 4x
Тип пам’яті
3D NAND
NVMe
Зовнішня швидкість запису
1300 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
3000 МБ/с
IOPS запису
110 тис
IOPS зчитування
150 тис
Гарантія виробника
3 роки
TRIM
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3500 грн.
Transcend 115S
TS250GMTE115 S
від 2 549 грн.
GOODRAM PX600
SSDPR-PX600- 250-80
від 2 909 грн.
SanDisk Green SATA M.2
WDS240G3G0B
від 3 306 грн.
Apacer AST280X
AP256GAST280 X-1
від 2 657 грн.
Hynix BC901
HFS256GEJ3X1 08N
від 3 111 грн.
Wibrand Caiman M.2
WIM.2SSD/CA2 56GB
від 2 101 грн.
Biostar M760
M760-256GB
від 3 348 грн.
GOODRAM PX500 GEN.3
SSDPR-PX500- 256-80-G3
від 2 542 грн.
Gigabyte Gen4 4000E
G440E250G
від 3 001 грн.
Transcend 425S
TS250GMTS425 S
від 2 172 грн.
AMD Radeon R3 MS M.2
R3MS0512G8
від 2 955 грн.
Silicon Power A55 M.2
SP256GBSS3A5 5M28
від 3 139 грн.
Verbatim Vi560 S3 M.2
49362
від 2 269 грн.
Golden Memory GM M.2...
GM2280512G
від 3 099 грн.
Silicon Power P34A60...
SP256GBP34A6 0M28
від 2 839 грн.
Samsung PM9B1 2280
MZVL4256HBJD
від 2 789 грн.
Transcend 825S
TS250GMTS825 S
від 2 666 грн.
Patriot Memory P300 ...
P300P256GM28
від 2 457 грн.
Hynix M.2 2242
HFS256GEJ4X1 64N
від 2 771 грн.
WD Blue SA510 M.2
WDS250G3B0B
Transcend MTS820S M.2
TS240GMTS820 S
від 2 727 грн.
Apacer AS2280P4X
AP256GAS2280 P4X-1
від 2 634 грн.
Apacer AST280
AP240GAST280 -1
від 2 177 грн.
Apacer AS2280P4
AP256GAS2280 P4-1
Gigabyte M.2 NVMe SS...
G3NVMEV2256G
ATRIA X500S
ATNVMX500S/2 56
від 2 999 грн.
Team Group MP33 M.2
TM8FP6256G0C 101
від 2 989 грн.
Acer FA100 M.2
FA100-256GB
від 2 229 грн.
Intenso Top M.2
3832440
від 2 700 грн.
AFOX ME300 TLC
ME300-256GN
від 2 439 грн.

від 2 381  до 4 298 грн.
OCPC Внутрішній SSD диск OCPC MFL-300 256GB (SSDM2PCIEF256GB)
MTA.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
SSD накопичувач OCPC MFL-300 256GB (SSDM2PCIEF256GB) SSDM2PCIEF256GB
FOXTROT.UA (Київ)
3 000 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 256GB OCPC (SSDM2PCIEF256GB) SSDM2PCIEF256GB
Comtrading.ua (Київ)
2 836 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 256 Гб PCI-E 3.0 x4 OCPC (SSDM2PCIEF256GB)
Nkt.ua (Київ)
2 381 грн.
← купити
Ocpc MFL-300 256 Gb (SSDM2PCIEF256G)
Цифра (Київ)
2 940 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 256GB FORMULA OCPC (SSDM2PCIEF256GB) SSDM2PCIEF256GB
Itbox.ua (Київ)
← купити
Накопитель SSD M.2 2280 256GB OCPC (SSDM2PCIEF256GB)
A-techno.com.ua (Київ)
3 241 грн.
← купити
SSD-накопичувач OCPC MFL-300 256GB M.2 (SSDM2PCIEF256GB) Акція!
АЛЛО (Київ)
2 549 грн.
← купити
OCPC SSDM2PCIEF256GB
Mallprix.com (Київ)
2 478 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 256GB FORMULA OCPC (SSDM2PCIEF256GB) SSDM2PCIEF256GB
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OCPC SSDM2PCIEF256G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd OCPC MFL-300 (SSDM2PCIEF256G). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd OCPC MFL-300 (SSDM2PCIEF256G) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія