шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Офісний стіл OfficePro ODE1260

Ціни104Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити офісний стіл OfficePro ODE1260 за ціною від 6899 грн.
Фото 6

Характеристики та опис OfficePro ODE1260

Вага (кг): 23.8; Макс. навантаження (кг): 80; Тримач навушників; Кількість двигунів (шт.): 1; Кабель-менеджмент; Конструкція ніжок: Т-подібні; Форма стільниці: прямокутна; Регулювання висоти: електромотор; Макс. висота (мм): 1160; Розміри (мм): 1200x600x710; Тип: ігровий (геймерський)
Колір
Тип
ігровий (геймерський)
Розміри
1200x600x710 мм
Макс. висота
1160 мм
Регулювання висоти
електромотор
Форма стільниці
прямокутна
Конструкція ніжок
Т-подібні
Кабель-менеджмент
Кількість двигунів
1 шт.
Тримач для навушників
Макс. навантаження
80 кг
Вага
23.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 899  до 10 559 грн.
Комп'ютерний стіл Officepro ODE1260B Black
Artline.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
Комп'ютерний ігровий стіл OfficePro ODE1260B Black
Touch (Дніпро)
7 599 грн.
← купити
OfficePro ODE1260W
Mallprix.com (Київ)
6 999 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B (Black) (UA)
Jabko.ua (Львів)
8 999 грн.
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260B
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W 1200 х 600 мм White (ODE1260W)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Стіл Officepro з електрорегулюванням висоти (ODE1260B)
MAUDAU (Київ)
8 259 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black (ODE1260B)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Стіл з електро регулюванням висоти OfficePro ODE1260 Dark Wood/Black ODE1260DW
Telemart.ua (Київ)
7 719 грн.
← купити
Стіл комп'ютерний OFFICEPRO ODE1260W White
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Компьютерный стол OfficePro ODE1260DW Dark Wood/Black
Vincom.com.ua (Київ)
7 300 грн.
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ode1260w
Tviy-Dim.com (Київ)
7 814 грн.
← купити
Officepro ODE1260W
Tehnomart.com (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл із регулюванням висоти OfficePro ODE1260DW (ODE1260DW)
Техно Їжак (Київ)
7 499 грн.
← купити
Стіл з регулюванням висоти Officepro ODE1260W
Mexter.com.ua (Київ)
← купити
OfficePro ODE1260B Black ODE1260BBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black
Zaua.store (Львів)
7 628 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black
Semtech.com.ua (Луцьк)
7 631 грн.
← купити
Стіл OfficePro З електрорегулюванням висоти White (ODE1260W) ODE1260W
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
OfficePro Стол Officepro ODE1260 120х60 White, White
Kupistul.ua (Київ)
← купити
OfficePro Стіл Officepro ODE1260 120х60 White, White
Hatta.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W White
Mobicase.net (Київ)
7 249 грн.
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Officepro ODE1260W
Gamehub.com.ua (Київ)
7 239 грн.
← купити
Комп’ютерний стіл Officepro ODE1260B
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260W (ODE1260W)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
Комп'ютерний стіл Officepro ODE1260B Black (ODE1260B) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютерний ігровий стіл з регулюванням висоти OfficePro ODE1260B Black (ODE1260B)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260W
icom.net.ua (Київ)
7 625 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл Officepro ODE1260B Black
Citrus.ua (Київ)
← купити
Стіл комп'ютерний OfficePro ODE1260B Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
OfficePro Ігровий стіл OfficePro ODE1260W White
MTA.ua (Київ)
← купити
Officepro OfficePro ODE1260W
Kvshop.com.ua (Київ)
7 977 грн.
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260W
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
7 732 грн.
← купити
Геймерський стіл OfficePro ODE1260B (ODE1260B)
Compx.ua (Київ)
← купити
Стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260B 1200 х 600 мм Black (ODE1260B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл Officepro ODE1260W White
Artline.ua (Київ)
← купити
OfficePro ODE1260B
Mallprix.com (Київ)
7 199 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W (White) (UA)
Jabko.ua (Львів)
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260W
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black (ODE1260B)
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Стіл Officepro з електрорегулюванням висоти (ODE1260W)
MAUDAU (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W 1200 х 600 мм White (ODE1260W)
Itbox.ua (Київ)
← купити
Стіл з електро регулюванням висоти OfficePro ODE1260 White ODE1260W
Telemart.ua (Київ)
← купити
Стіл з електро регулюванням висоти OfficePro ODE1260 Black ODE1260B
Telemart.ua (Київ)
← купити
Стіл комп'ютерний OFFICEPRO ODE1260B Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Компьютерный стол OfficePro ODE1260WB White/Black
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Компьютерный стол OfficePro ODE1260B Black
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Компьютерный стол OfficePro ODE1260W White
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Компьютерный стол OfficePro ODE1260LW Light Wood/Black
Vincom.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Officepro ode1260w
Tviy-Dim.com (Київ)
7 629 грн.
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Officepro ode1260b
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл із регулюванням висоти OfficePro ODE1260LW (ODE1260LW)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл із регулюванням висоти OfficePro ODE1260B (ODE1260B)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Стіл OfficePro З електрорегулюванням висоти Black (ODE1260B) ODE1260B
Будинок Іграшок (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W White
Vodafone.ua (Київ)
← купити
OfficePro ODE1260W White ODE1260WWhite
COMFY.ua (Київ)
← купити
Геймерський стіл Officepro ODE1260W
ШО (Київ)
← купити
Officepro ODE1260B
Tehnomart.com (Київ)
7 360 грн.
← купити
OfficePro Стол Officepro ODE1260 120х60 Black, Black
Kupistul.ua (Київ)
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260B (ODE1260B)
Rincom.in.ua (Чернівці)
← купити
OfficePro Стіл Officepro ODE1260 120х60 Black, Black
Hatta.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл Officepro ODE1260W White (ODE1260W) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютерний ігровий стіл з регулюванням висоти OfficePro ODE1260W White (ODE1260W)
Skay.ua (Одеса)
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Officepro ODE1260B
Gamehub.com.ua (Київ)
7 129 грн.
← купити
Стіл з регулюванням висоти Officepro ODE1260B
Mexter.com.ua (Київ)
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260B
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл Officepro ODE1260W White
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Стіл комп'ютерний OfficePro ODE1260W White
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти Officepro ODE1260B
Mobicase.net (Київ)
6 899 грн.
← купити
Геймерський стіл OfficePro ODE1260B (ODE1260B)
MAUDAU (Київ)
9 095 грн.
← купити
Геймерський стіл OfficePro ODE1260W (ODE1260W)
MAUDAU (Київ)
← купити
OfficePro Ігровий стіл OfficePro ODE1260B Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Officepro OfficePro ODE1260B Black (ODE1260B)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Геймерський стіл OfficePro ODE1260W (ODE1260W)
Compx.ua (Київ)
← купити
Стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260W 1200 х 600 мм White (ODE1260W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260DW 1200 х 600 мм Dark Wood/Black (ODE1260DW)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260W
Rozetka.ua (Київ)
9 444 грн.
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W ( Білий )
Rozetka.ua (Київ)
9 919 грн.
← купити
Комп'ютерний ігровий стіл OfficePro ODE1260W White [124832]
Rozetka.ua (Київ)
8 749 грн.
← купити
Комп'ютерний ігровий стіл OfficePro ODE1260B Black [124830]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W
Rozetka.ua (Київ)
9 427 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black (ODE1260B)
Rozetka.ua (Київ)
8 982 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W 1200 х 600 мм White (ODE1260W)
Rozetka.ua (Київ)
9 091 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл з електрорегулюванням OfficePro ODE1260 білий
Rozetka.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп`ютерний стіл OfficePro ODE1260B
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B ( 18100 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260B
Rozetka.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
Комп’ютерний стіл з електрорегулюванням висоти OfficePro ODE1260W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Геймерський стіл OfficePro ODE1260B (ODE1260B)
Rozetka.ua (Київ)
9 214 грн.
← купити
Геймерський стіл OfficePro ODE1260W (ODE1260W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black
Rozetka.ua (Київ)
9 166 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W White (ODE1260W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black
Rozetka.ua (Київ)
9 176 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W White (ODE1260W)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black (ODE1260B) OfficePro ODE1260B 903568
Rozetka.ua (Київ)
10 559 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W 1200 х 600 мм White (ODE1260W) OfficePro ODE1260W 970008
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260W, White
Rozetka.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Комп'ютерний стіл OfficePro ODE1260B Black (ODE1260B)
Rozetka.ua (Київ)
9 196 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OfficePro ODE1260, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: офісний стіл OfficePro ODE1260. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на офісний стіл OfficePro ODE1260 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія