шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити ліхтарик Olight i3E EOS за ціною від 536 грн.
Відео 13Фото 38

Характеристики та опис Olight i3E EOS

Вага (г): 19; Довжина (см): 6; Матеріал корпуса: метал; Крюк для підвішування; Захист від вологи: IPX8; Ударостійкість; елемент(и) живлення; Час роботи (режим High) (год): 0.8; Джерело живлення: 1xAAA; Дальність освітлення (м): 44; Піковий світловий потік (лм): 90; Тип лампи: світлодіод з відбивачем
Колір
Типбрелок
Характеристики
Тип ламписвітлодіод з відбивачем
Піковий світловий потік90 лм
Дальність освітлення44 м
Рівнів яскравості1
Живлення
Джерело живлення1xAAA
Час роботи (режим High)0.8 год / 90 лм /
Комплектація
Комплектаціяелемент(и) живлення
Інше
Ударостійкість
Захист від вологиIPX8
Крюк для підвішування
Матеріал корпусаметал / алюміній /
Довжина6 см
Вага19 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 536  до 787 грн.
Фонарь-брелок Olight I3E-EOS black 0.0000.0130
Myfonarik.com.ua (Київ)
536 грн.
← купити
Olight I3E EOS (color box) Black (0.0000.0130)
AKS.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Olight I3E EOS Black (0.0000.0130) 0.0000.0130
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ліхтар Olight I3E EOS Suspicious Clouds (0.0000.3107) 0.0000.3107
Itbox.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Фонарь-брелок Olight I3E EOS Summer palm 0.0000.3174
Fonarik.com (Харків)
648 грн.
← купити
Ліхтар-брелок Olight I3E-EOS Black (2370.44.08)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Ліхтар-брелок Olight I3E-EOS Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Olight Ліхтарик Olight I3E EOS Black (0.0000.0130)
MTA.ua (Київ)
← купити
Ліхтар-брелок Olight i3E EOS Suspicious Clouds (23704824)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фонарь-брелок Olight i3E EOS suspicious clouds 0.0000.3107
Myfonarik.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Olight i3E EOS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ліхтарик Olight i3E EOS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ліхтарик Olight i3E EOS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія