шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити протеїн  за ціною від 890 грн.

Серия Olimp Sojavit 85

Модифікації Olimp Sojavit 85 1
Характеристики [Sojavit 85 0.7 kg]
Тип
ізолят
Вид
соєвий
Форма випуску
порошок
Упаковка
пакет
Вага
700 г
Кількість порцій
20 шт.
Порція
35 г
Кількість білка в порції
30 г
Калорійність порції
130 ккал
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  700 грн.    до  1100 грн.

Ссылка на официальный сайт
ІншеOlimp Sojavit 85
від 890  до 955 грн.
Протеин Olimp Sojavit 85, 700 грамм
MAUDAU (Київ)
890 грн.
← купити
Протеїн Sojavit 85, 700 грам Olimp (2000002853053)
Rozetka.ua (Київ)
942 грн.
← купити
Протеїн Olimp Sojavit 85, 700 г
MAUDAU (Київ)
955 грн.
← купити
Протеїн Olimp Sport Nutrition Sojavit 85, 700 грам
Rozetka.ua (Київ)
946 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Olimp Sojavit 85 0.7 kg, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: протеїн . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на протеїн у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія