шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити рюкзак Osprey Farpoint Fairview за ціною від 3499 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Osprey Farpoint Fairview

Вага (г): 500; Габарити (см): 47x28x20; Матеріал: поліестер; кишеня для пляшки; верхня кишеня: верхня кишеня; Конструкція: Кишені: відділення для ноутбука; грудна стяжка; вентиляція спини;єм (л): 15; Загальний об' Основне призначення: унісекс; Призначення: міський
Колір
Призначення
міський
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
15 л
вентиляція спини
грудна стяжка
Кишені
відділення для ноутбука
верхня кишеня
кишеня для пляшки
Габарити
47x28x20 см
Вага
500 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3400 грн.    до  4600 грн.

Review: Osprey Fairview 40 Travel Pack - BASE Magazine
Osprey Farpoint/Fairview Travel Daypack Review | Pack Hacker
від 3 499  до 4 370 грн.
Рюкзак Osprey Farpoint Fairview Travel Daypack, (15L), black 009.4384
VeloGO.com.ua (Київ)
4 370 грн.
← купити
Рюкзак Osprey Farpoint Fairview Travel Daypack (009.4384) 009.4384
Beskydy.com.ua (Бориспіль)
← купити
Osprey Рюкзак Osprey Farpoint Fairview Travel Daypack O/S Black
MTA.ua (Київ)
3 499 грн.
← купити
Рюкзак Osprey Farpoint Fairview Travel Daypack, (15L), antique blue 009.4383
VeloGO.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Osprey Farpoint Fairview Travel Daypack (009.4383) 009.4383
Beskydy.com.ua (Бориспіль)
← купити
Osprey Рюкзак Osprey Farpoint Fairview Travel Daypack Blue
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Osprey Farpoint Fairview, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Osprey Farpoint Fairview. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Osprey Farpoint Fairview у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія