шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Oukitel WP35 Pro

Ціни117Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити мобільний телефон Oukitel WP35 Pro за ціною від 10195 грн.
Відео 2Фото 3

Характеристики та опис Oukitel WP35 Pro

Вага (г): 360; Розміри (мм): 172.2x81x14.9; зарядний пристрій; чохол; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 11000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; FM-приймач; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Колір
діагональ дисплея
6.6 "
роздільна здатність екрану
2408х1080 (20:9)
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
11000 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
172.2x81x14.9 мм
Вага
360 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9250 грн.    до  13000 грн.

від 10 195  до 16 091 грн.
Oukitel Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold
MTA.ua (Київ)
10 799 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Justbuy.com.ua (Київ)
10 559 грн.
← купити
Мобільний телефон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Gray (6931940795289) 6931940795289
Itbox.ua (Київ)
10 999 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Grey
Stls.store (Київ)
10 965 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
Touch (Дніпро)
10 449 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Newsmag.com.ua (Дніпро)
10 495 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Grey
Цифра (Київ)
10 769 грн.
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Q-techno.com.ua (Київ)
10 695 грн.
← купити
Мобільний телефон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Gray (6931940795289) 6931940795289
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 5G 12/512GB Grey EU
Sota.store (Київ)
10 514 грн.
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Black-Gold Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
11 126 грн.
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Gold
Limon.in.ua (Хмельницький)
10 549 грн.
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold
Soho.com.ua (Київ)
10 879 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 781 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Denika.ua (Харків)
10 848 грн.
← купити
Oukitel Wp35 Pro 12/512 ГБ Зелений
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 091 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Demping.store (Кривий Ріг)
10 195 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Gold
Zhuk.ua (Київ)
10 930 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB NFC Gray
Tehnomarket.ua (Вінниця)
11 309 грн.
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Black / Gold Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
10 528 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold
MAUDAU (Київ)
12 751 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black DE-10021683
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
10 389 грн.
← купити
Мобільний телефон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
12 099 грн.
← купити
Oukitel Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gray
MTA.ua (Київ)
10 599 грн.
← купити
Oukitel Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
MTA.ua (Київ)
10 699 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Black (6931940795319) 6931940795319
Itbox.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Green
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Gold
Stls.store (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold
Touch (Дніпро)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Green
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Gold
Цифра (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Newsmag.com.ua (Дніпро)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gray
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Beconnect.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Green (6931940795302)
Q-techno.com.ua (Київ)
11 010 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Q-techno.com.ua (Київ)
10 835 грн.
← купити
Мобільний телефон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Black (6931940795319) 6931940795319
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 5G 12/512GB Black EU
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 5G 12/512GB Green EU
Sota.store (Київ)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Brown
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
Rezervacija.com.ua (Київ)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Green
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Grey
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
10 616 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Green
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gray
Denika.ua (Харків)
10 949 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Denika.ua (Харків)
10 914 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Demping.store (Кривий Ріг)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Gray
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Green
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold
Denika.ua (Харків)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Gray Europe
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB NFC Green
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
11 259 грн.
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Green Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 12/512GB Grey Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gray (Global Version) NFC
MAUDAU (Київ)
11 131 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Gold (Global Version) [5G, NFC]
MAUDAU (Київ)
10 777 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green (Global Version) NFC
MAUDAU (Київ)
11 193 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB NFC Gray
MAUDAU (Київ)
13 246 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB NFC Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
MAUDAU (Київ)
13 305 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
MAUDAU (Київ)
11 011 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
MAUDAU (Київ)
← купити
Смартфон Oulitel WP35 Pro 12/512GB Black
MAUDAU (Київ)
11 337 грн.
← купити
Смартфон Oulitel WP35 Pro 5G 12/512Gb Gray Global version
MAUDAU (Київ)
11 202 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 5G 12/512Gb Gray Global version MO-98163
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
10 579 грн.
← купити
Мобільний телефон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gray
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мобільний телефон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
11 533 грн.
← купити
Захищений смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
11 399 грн.
← купити
Захищений смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green (глобальна версія)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Green Europe
Rozetka.ua (Київ)
12 350 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Gold Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Gray Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
12 827 грн.
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Brown
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB NFC Gray
Rozetka.ua (Київ)
12 469 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB NFC Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
12 419 грн.
← купити
Телефон Oukitel WP35 Pro 12Gb/512Gb військовий протиударний захист IP69K
Rozetka.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Телефон протиударний Oukitel WP35 Pro 12Gb/512Gb камера нічного бачення
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Телефон Oukitel Wp35 Pro 12Gb/512Gb протиударний захищений IP69K
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey [143113]
Rozetka.ua (Київ)
11 349 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green [143114]
Rozetka.ua (Київ)
11 749 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold [143115]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gold
Rozetka.ua (Київ)
11 390 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gray
Rozetka.ua (Київ)
11 510 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
11 460 грн.
← купити
смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
Rozetka.ua (Київ)
12 524 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
12 489 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
11 949 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Green (Global Version) NFC
Rozetka.ua (Київ)
11 615 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512GB Gray (Global Version) NFC
Rozetka.ua (Київ)
11 551 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP35 Pro 12/512Gb Gold (Global Version) [5G, NFC]
Rozetka.ua (Київ)
11 184 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Green Europe
Rozetka.ua (Київ)
12 474 грн.
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Gold Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон OUKITEL WP35 Pro 12/512Gb Gray Europe
Rozetka.ua (Київ)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 5G 12/512GB Grey ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
11 382 грн.
← купити
OUKITEL WP35 Pro 5G 12/512GB Green ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
OUKITEL WP35 Pro 5G 12/512GB Black ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Oukitel WP35 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Oukitel WP35 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Oukitel WP35 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія