шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити змішувач Paffoni Light LIG032CR за ціною від 53518 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Paffoni Light LIG032CR

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Італія; Висота змішувача (мм): 920; пофарбований: чорний, білий; під золото; нержавіюча сталь (матова); Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: підлоговий; Дивертор: важільний; Довжина шланга (см): 150
Колір
Призначення
для ванни
для прийняття душу
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Ручний душ (душова лійка)
1 режим
Тип монтажу
підлоговий
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
нержавіюча сталь (матова)
під золото
чорний, білий
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  92500 грн.

від 53 518  до 175 350 грн.
Змішувач для ванни підлоговий Paffoni Light чорний матовий LIG032NO
Santechshara.ua (Київ)
91 366 грн.
← купити
Змішувач стоїть окремо для ванни Light хром (LIG032CR) Paffoni
Viyar.ua (Київ)
70 381 грн.
← купити
Paffoni Paffoni Light Chrome LIG032CR
Венкон (Київ)
72 633 грн.
← купити
Смеситель напольный для ванны Paffoni Light (цвет - хром) LIG032CR LIG032CR
Esantehnika.com.ua (Київ)
66 900 грн.
← купити
Підлоговий змішувач для ванни Paffoni Light (LIG032CR) LIG032CR
Luxaqua.com.ua (Запоріжжя)
69 007 грн.
← купити
Змішувач окремостоящий для ванни Paffoni Light LIG 032 CR хром LIG032CR
Teploradost.com.ua (Київ)
70 245 грн.
← купити
Paffoni Змішувач стоїть окремо для ванни Paffoni Light хром (LIG032CR)
Кліматична техніка (Київ)
68 306 грн.
← купити
Змішувач для ванни Paffoni Light хром LIG032CR на підлогу
San-lux.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для ванны Paffoni Light LIG 032 CR
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач стоїть окремо для ванни Paffoni Light хром (LIG032CR) LIG032CR
Bom.com.ua (Київ)
85 231 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Paffoni Light LIG032CR, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Paffoni Light LIG032CR. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Paffoni Light LIG032CR у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія