шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни3Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити мийка високого тиску Parkside PHD 170 E3 за ціною від 6999 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Parkside PHD 170 E3

Вага (кг): 11.4; Довжина мережевого шнура (м): 5; Джерело живлення: електромережа (230 В); фільтр води; забір води з ємності; намотування шланга ВТ: барабан для шлангу ВТ; мийна щітка; насадка-піногенератор; грязьова; Насадки: віялова; Довжина шланга ВД (м): 10; Температура води на вході: 40; Витрата води (л/год): 500
Максимальний тиск
170 бар
Потужність
2400 Вт
Витрата води
500 л/год
Максимальна t води на вході
40 °C
Шланг високого тиску
10 м
Насадки
віялова
грязьова
насадка-піногенератор
мийна щітка
Функції та можливості
барабан для шлангу ВТ
колеса для транспортування
забір води з ємності
фільтр води
Джерело живлення
електромережа (230 В)
Рівень шуму
95 дБ
Мережевий шнур
5 м
Вага
11.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  8500 грн.

від 6 999  до 8 949 грн.
Мийка високого тиску Parkside PHD 170 E3 Потужна побутова міні-мийка для дому
Rozetka.ua (Київ)
7 725 грн.
← купити
Мийка високого тиску Parkside 2400 Вт, PHD 170 E3
Rozetka.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Мийка Parkside PHD 170 E3 170 бар з забором води з бочки або водопроводу 2400W
Rozetka.ua (Київ)
8 949 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Parkside PHD 170 E3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мийка високого тиску Parkside PHD 170 E3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мийка високого тиску Parkside PHD 170 E3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія