шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Philips (діагональ)

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити монітор Philips 24B2N3200J за ціною від 5449 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Philips 24B2N3200J

Габарити без підставки (мм): 542x320x85; Габарити (мм): 542x499x228; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Adaptive-Sync; Flicker-Free; вихід mini-Jack (3.5 мм);єми (додатково): вхід mini-Jack (3.5 мм); Роз' Швидка зарядка
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
542x499x228 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 449  до 8 799 грн.
Монітор 24" Philips 24B2N3200J (24B2N3200J/00) 24B2N3200J/00
Artline.ua (Київ)
5 899 грн.
← купити
Philips Монітор Philips 24B2N3200J/00 Black 23.8
MTA.ua (Київ)
5 799 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 24B2N3200J/00 Black
FOXTROT.UA (Київ)
5 649 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 23.8" IPS 120Hz 24B2N3200J/00 (UA)
Jabko.ua (Львів)
5 449 грн.
← купити
Philips 24B2N3200J/00
Mallprix.com (Київ)
5 724 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00 Black - 23.8" IPS / 1920×1080 / 120 Гц / Adaptive Sync / Pivot / HAS
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Philips 23.8" 24B2N3200J/00 IPS Black 120Hz 24B2N3200J/00
Click.ua (Київ)
5 676 грн.
← купити
Монітор Philips 23.8" 24B2N3200J/00 Black 24B2N3200J/00
Telemart.ua (Київ)
← купити
PHILIPS 24B2N3200J/00
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Denika.ua (Харків)
5 688 грн.
← купити
Монiтор Philips 24B2N3200J/00 UA
Sota.store (Київ)
6 047 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Semtech.com.ua (Луцьк)
5 991 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00 (24B2N3200J/00)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор Philips 23,8 дюйма 24B2N3200J/00
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 113 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 894 грн.
← купити
TFT 23.8" Philips 24B2N3200J, IPS, 120Гц, VGA, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний 24B2N3200J/00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips серії 3000 24B2N3200J/00 23.8" Full HD IPS 120 Гц 4 мс KL2424B2N3200J
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
6 851 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Nkt.ua (Київ)
5 613 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J/00 Black
Vodafone.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
icom.net.ua (Київ)
5 511 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
E-server.com.ua (Київ)
← купити
PHILIPS 24B2N3200J/00
Tehnomart.com (Київ)
5 675 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Timesport.com.ua (Львів)
5 985 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Tv-mir.com.ua (Київ)
6 002 грн.
← купити
Монiтор 23.8" Philips 24b2n3200j/00 Black
Tviy-Dim.com (Київ)
6 008 грн.
← купити
Philips 24B2N3200J/00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 136 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 24B2N3200J/00
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
5 930 грн.
← купити
Philips 24B2N3200J/00
COMFY.ua (Київ)
← купити
Philips 24B2N3200J/00 Black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TFT 23.8" Philips 24B2N3200J, IPS, 120Гц, VGA, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний 896678
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 838 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J (24B2N3200J/00) 1920x1080 (FullHD) IPS 120 Hz 24B2N3200J/00
Compx.ua (Київ)
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J/00
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Zaua.store (Львів)
5 988 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Redprice.sale (Львів)
6 993 грн.
← купити
Монітор TFT 23.8" Philips 24B2N3200J, IPS, 120Гц, VGA, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний (24B2N3200J/00)
Rozetka.ua (Київ)
6 888 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J IPS Full HD 120Гц з USB-hub HAS Pivot HDMI DisplayPort та колонками (24B2N3200J/00)
Rozetka.ua (Київ)
7 869 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Rozetka.ua (Київ)
6 541 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24b2n3200j/00 Black
Rozetka.ua (Київ)
7 410 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J (24B2N3200J/00) IPS 120Hz 1920x1080 Black
Rozetka.ua (Київ)
8 799 грн.
← купити
TFT 23.8" Philips 24B2N3200J, IPS, 120Гц, VGA, HDMI, DP, USB-hub, HAS, Pivot, колонки, чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 146 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J FHD IPS 120Hz (24B2N3200J/00)
Rozetka.ua (Київ)
6 941 грн.
← купити
Монітор Philips 24B2N3200J/00
Rozetka.ua (Київ)
7 953 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J IPS Full HD 120Гц з USB-hub HAS Pivot HDMI DisplayPort та колонками (24B2N3200J/00)
Rozetka.ua (Київ)
7 482 грн.
← купити
Монітор 23.8" Philips 24B2N3200J/00, Black
Rozetka.ua (Київ)
6 380 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips 24B2N3200J, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Philips 24B2N3200J. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Philips 24B2N3200J у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія