шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Pinguin Attack 45 за ціною від 6269 грн.
Відео 1Фото 27

Характеристики та опис Pinguin Attack 45

Вага (г): 1560; Габарити (см): 74x30x25; Матеріал: нейлон; нижня кишеня; бічні кишені; Кишені: верхня кишеня: верхня кишеня; виведення питної системи; Конструкція: нижнє відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; вентиляція спини; Тип спинки: анатомічна;єм (л): 45; Загальний об' Основне призначення: унісекс
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
45 л
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Конструкція
нижнє відкривання
виведення питної системи
Кишені
верхня кишеня
бічні кишені
нижня кишеня
Габарити
74x30x25 см
Вага
1560 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 269  до 9 010 грн.
Рюкзак Pinguin Attack 45 / Green
Extreme-point.com.ua (Київ)
6 278 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 зелений
Mirtovara.com.ua (Київ)
6 269 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Pinguin Attack 45 2020 Petrol (PNG 322163) PNG 322163
Bagfactory.com.ua (Київ)
6 363 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 2020 Petrol (1033-PNG 322163)
MAUDAU (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 унісекс Petrol синій
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 / Orange
Extreme-point.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 / Petrol (322163)
Extreme-point.com.ua (Київ)
6 842 грн.
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 синий
Mirtovara.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 синий-оранжевый
Mirtovara.com.ua (Київ)
← купити
Рюкзак Pinguin Attack 45 Чорний-Сірий
MAUDAU (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pinguin Attack 45, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Pinguin Attack 45. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Pinguin Attack 45 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія