шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Спальний мішок Pinguin Lite Blanket 190

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити спальний мішок Pinguin Lite Blanket 190 за ціною від 2845 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Pinguin Lite Blanket 190

єм (у складеному вигляді) (л): 4.1; Об' Розміри (в складеному вигляді (см): 24x13x13; Розміри мішка (см): 190x85x85; Блискавка: бічні; утеплена блискавка (застібка); Оснащення: внутрішня кишеня; Наповнювач: синтетика; t° ліміту (для жінок): 10; t° комфорту (для жінок): 14; t° ліміту (для чоловіків) (°C): 10
Колір
Призначеннякемпінговий
Типмішок-ковдра
Призначенняуніверсальний
Сезонністьліто
Вага0.62 кг
Температура і матеріали
t° комфорту (для чоловіків)14 °C
t° ліміту (для чоловіків)10 °C
t° комфорту (для жінок)14 °C
t° ліміту (для жінок)10 °C
Зовнішній матеріалнейлон / DWR Ultralight /
Внутрішній матеріалполіестер / Ultralight /
Наповнювачсинтетика / BHB micro /
Шарів наповнювача1
Функції та можливості
Оснащеннявнутрішня кишеня
утеплена блискавка (застібка)
петлі для сушіння
компресійний мішок
Блискавкабічні
Інше
Розміри мішка190x85x85 см
Розміри (в складеному вигляді)24x13x13 см
Об'єм (у складеному вигляді)4.1 л
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2400 грн.    до  3600 грн.

від 2 845  до 5 198 грн.
Спальник Pinguin Lite Blanket CCS / 190cm right, petrol (229462)
Extreme-point.com.ua (Київ)
3 570 грн.
← купити
Спальник Pinguin Lite Blanket 190 (правий/бірюза)
Mirtovara.com.ua (Київ)
2 845 грн.
← купити
Спальний мішок Pinguin Lite Blanket CCS 190 2020 Petrol Right Zip (PNG 229462) PNG 229462
Bagfactory.com.ua (Київ)
2 937 грн.
← купити
Спальний мішок Pinguin Lite Blanket (14/10°C), 190 см - Right Zip, Khaki (PNG 229448)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Спальник Pinguin Lite Blanket CCS 190 R Хакі
MAUDAU (Київ)
← купити
Спальний мішок Pinguin Lite Blanket (14/10°C) унісекс Petrol 2020 190 см - Right Zip бірюзовий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Pinguin Lite Blanket CCS 190 2020 Khaki Right Zip (PNG 229448) PNG 229448
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Pinguin Lite Blanket (14/10°C), 190 см - Right Zip, Petrol (PNG 229462)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Спальник Pinguin Lite Blanket CCS 190 R Синій
MAUDAU (Київ)
← купити
Спальний мішок Pinguin Lite Blanket CCS 190 2020 R к:petrol
Rozetka.ua (Київ)
5 198 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pinguin Lite Blanket 190, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: спальний мішок Pinguin Lite Blanket 190. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на спальний мішок Pinguin Lite Blanket 190 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія