шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Підставка / кріплення PiPO PP-3270

Ціни2Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити підставка / кріплення PiPO PP-3270 за ціною від 1081 грн.

Характеристики та опис PiPO PP-3270

Кріплення VESA: ; Рівень; поворот; Регулювання: нахил; Макс. навантаження (кг): 45; Макс. діагональ ("): 70; Мін. діагональ ("): 32; Тип: настінне кріплення
Колір
Тип
настінне кріплення
Мінімальна діагональ
32 "
Максимальна діагональ
70 "
Максимальне навантаження
45 кг
Регулювання
нахил
поворот
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1000 грн.    до  1150 грн.

від 1 081  до 1 150 грн.
Кронштейн для телевізора PiPo PP-3270, 32-70, до 45 кг, похило-поворотний
MAUDAU (Київ)
1 081 грн.
← купити
Кронштейн для телевізора PiPo PP-3270, 32 -70 , до 45кг, похило-поворотна
Rozetka.ua (Київ)
1 150 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PiPO PP-3270, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: підставка / кріплення PiPO PP-3270. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на підставка / кріплення PiPO PP-3270 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія