шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Playseat Evolution Pro ActiFit

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Playseat Evolution Pro ActiFit за ціною від 17320 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Playseat Evolution Pro ActiFit

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Підставка для ніг; Підголовник; Вага (кг): 20.55; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: кокпіт
Колір
Призначеннякокпіт
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Вага20.55 кг
Конструкція
Підголовник
Підставка для ніг
Матеріал
Матеріал сидінняшкіра
Матеріал спинкишкіра
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16500 грн.    до  25000 грн.

від 17 320  до 30 253 грн.
Playseat Кокпіт Playseat Evolution PRO ActiFit Black REP.00262
MTA.ua (Київ)
21 399 грн.
← купити
Кокпіт PLAYSEAT Evolution PRO ActiFit Black (REP.00262) REP.00262
FOXTROT.UA (Київ)
18 366 грн.
← купити
Крісло ігрове Playseat Evolution PRO - ActiFit (REP.00262) REP.00262
Itbox.ua (Київ)
22 919 грн.
← купити
Кокпіт з кріпленням для керма та педалей Playseat Evolution PRO ActiFit (REP.00262) REP.00262
Moyo.ua (Київ)
← купити
Playseat REP.00262
Mallprix.com (Київ)
17 928 грн.
← купити
Кокпіт із кріпленням для керма та педалей Playseat Evolution PRO – ActiFit (UA) REP.00262
Jabko.ua (Львів)
21 499 грн.
← купити
Крісло-кокпіт з кріпленням для керма та педалей Playseat Evolution PRO ActiFit (REP.00262) REP.00262
Click.ua (Київ)
← купити
Комп'ютерне крісло для геймера Playseat Evolution Pro Actifit Black
Saren.com.ua (Львів)
19 072 грн.
← купити
Кокпіт з кріпленням для керма та педалей Playseat Evolution PRO ActiFit Black (REP.00262) REP.00262
Skay.ua (Одеса)
21 720 грн.
← купити
Кокпіт з кріпленням для керма та педалей Playseat Evolution PRO (REP.00262) ActiFit REP.00262
Telemart.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Playseat Evolution Pro ActiFit, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Playseat Evolution Pro ActiFit. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Playseat Evolution Pro ActiFit у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія