шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити пила Procraft PKA36 за ціною від 2580 грн.
Відео 1Фото 13

Характеристики та опис Procraft PKA36

Рівень шуму (дБ): 95; Напруга батареї (В): 20; Комплектний акумулятор: немає; безключова заміна полотна; безключове натягування ланцюга; Гальмо ланцюга; Плавний пуск; Розмір шини / диску (мм): 250; Розташування двигуна: поперечно; Безщітковий двигун; Джерело живлення: акумулятор; Тип: переносна; Тип пристрою: ланцюгова
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоперечно
Макс. оберти двигуна3000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску250 мм
Крок ланцюга3/8 "
Захисні функції
Плавний пуск
Гальмо ланцюга
Функції та можливості
Функціїбезключове натягування ланцюга
безключова заміна полотна
Комплектаціяланцюг
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаProсraft 20V
Напруга батареї20 В
Сумісні акумуляториProcraft Battery20
Інше
Рівень шуму95 дБ
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3100 грн.    до  4100 грн.

від 2 580  до 6 027 грн.
Акумуляторна міні пила Procraft PKA36 (без АКБ та Зп)
Procraft.ua (Київ)
3 270 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA36 (без АКБ та Зп)
Dinastiya.com.ua (Київ)
← купити
Аккумуляторная пила цепная Procraft PKA36 без кейса тушка (бесщеточная, 1 шина (250 мм), 1 цепь, без АКБ и ЗУ)+сертификат
Mhata.com.ua (Харків)
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PKA36 (без АКБ та ЗП)(030361) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна Procraft PKA36 (без АКБ та ЗП) 030361
Motoblok.biz (Київ)
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA36 (без АКБ та Зп) UA
Sota.store (Київ)
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft pka36 (без акб та Зп)
Tviy-Dim.com (Київ)
3 630 грн.
← купити
Акумуляторна пила ProCraft PKA36 без АКБ та ЗП (030361)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA36 + 1 акб 4Аг Turbo + ЗП charger20/1 + Олива для ланцюга
Rozetka.ua (Київ)
4 570 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила (сучкоріз) Procraft PKA36 (без АКБ и ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акумуляторна міні пила (сучкоріз) Procraft PKA36 + АКБ 4 Ач та ЗП
Rozetka.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA36 (без АКБ та Зп)(030361)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна ProCraft PKA-36 (030361)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна PROCRAFT PKA-36 (без АКБ та зар. прист.)
Rozetka.ua (Київ)
3 920 грн.
← купити
Пила ланцюгова акумуляторна PROCRAFT PKA-36 (АКБ 4аг і ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
6 027 грн.
← купити
Пила акумуляторна ланцюгова ProCraft PKA36 (без АКБ та ЗП)
Rozetka.ua (Київ)
4 088 грн.
← купити
Акумуляторна ланцюгова пила Procraft PKA36 без акб та зарядного
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Аккумуляторная мини пила Procraft PKA36
Rozetka.ua (Київ)
2 580 грн.
← купити
Акумуляторна електропила PRO-CRAFT PKA-36 (без акумулятора і зарядки) зручна ланцюгова пила для домашніх і садових робіт
Rozetka.ua (Київ)
3 305 грн.
← купити
Акумуляторна ланцюгова пила PRO-CRAFT PKA-36 (1 акумулятор + зарядний пристрій у комплекті) з оливою для ланцюга 1 л. потужн
Rozetka.ua (Київ)
4 620 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA36 (без АКБ та Зп)
Rozetka.ua (Київ)
3 826 грн.
← купити
Акумуляторна міні пила Procraft PKA36 без АКБ та ЗУ
Rozetka.ua (Київ)
3 434 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Procraft PKA36, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пила Procraft PKA36. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пила Procraft PKA36 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія