шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус PrologiX E105 400W за ціною від 1366 грн.
Фото 16

Характеристики та опис PrologiX E105 400W

Місць для вентиляторів: 1; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x90мм; Отворів під слоти розширення: 4; Внутрішніх відсіків 2,5": 1; Внутрішніх відсіків 3,5": 1; Комплектний БЖ (Вт): 400; БП; Матеріал: сталь; Вага (кг): 3.3; Габарити (мм): 350x170x330; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний)
Колір
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
350x170x330 мм
Блок живлення
Потужність комплектного БЖ
400 Вт
Додатково
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1900 грн.

від 1 366  до 1 990 грн.
Корпус Prologix E105 400W 12см, 2xUSB3.0, Black (E105)
Nkt.ua (Київ)
1 366 грн.
← купити
Prologix E105
Mallprix.com (Київ)
1 469 грн.
← купити
Корпус Prologix e105 400w 12см, 2xUSB3.0, Black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 516 грн.
← купити
Корпус Prologix E105 400W 12см, 2xUSB3.0, Black
Comtrading.ua (Київ)
1 670 грн.
← купити
Корпус ProLogix E105 Black 400W (E105) 400 Вт
MAUDAU (Київ)
1 654 грн.
← купити
ProLogix Корпус для ПК ProLogix E105 Black 400W Black
MTA.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Корпус ProLogix E105 Black 400W (E105) 400 Вт
Compx.ua (Київ)
1 438 грн.
← купити
Корпус Prologix e105 400w 12см, 2xUSB3.0, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 653 грн.
← купити
Корпус PrologiX E105 чорний, 400W, 120mm, Micro ATX / Mini ITX, USB3.0 x 2, 170 x 330 x 350, 0.4mm
MAUDAU (Київ)
1 990 грн.
← купити
Корпус ProLogix E105 Black 400W (E105) 400 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 536 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX E105 400W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус PrologiX E105 400W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус PrologiX E105 400W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія