шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 2x16GB [PRO32GB3200B4K]

Конфігурації і ціни 83Відгуки1Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 2x16GB (PRO32GB3200B4K) за ціною від 8267 грн.
Фото 5

Серия PrologiX DDR4 Black 2x16GB

Рейтинг за відгуками:
0
1
Модифікації PrologiX DDR4 Black 2x16GB 2
Где купить? [PRO32GB3200B4K]
Характеристики [PRO32GB3200B4K]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-20-20
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8000 грн.    до  10000 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO32GB3600B 4K
від 8 099 грн.
Exceleram Aurum DDR4...
EG40321618D- 32
від 8 031 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4323216XD
від 8 670 грн.
Exceleram 42 DDR4 2x...
E-42-003D-32
від 8 761 грн.
PNY XLR8 EPIC-X RGB ...
MD32GK2D4360 018XRGB
від 9 896 грн.
G.Skill Trident Z DD...
F4-3200C16D- 32GTZ
від 8 999 грн.
ATRIA Fly DDR4 2x16GB
UAT43200CL18 BK2/32
EG40322222D- 32
від 8 943 грн.
Exceleram Black Sark...
ED4323222XD
від 9 034 грн.
E-42-002D-32
від 7 416 грн.
Dahua C600 RGB DDR4 ...
DDR-C600URG1 6G36D
від 9 113 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP016GXLZU36 0BDC
від 9 166 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS416G360C8 K
від 8 208 грн.
Mushkin Redline Lumi...
MLB4C360JNNM 8GX2
від 8 699 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-K3600D4V 64L18S/16GDC
від 8 514 грн.
PVS416G320C6 K
від 8 173 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3600C18D- 16GTZRX
від 9 260 грн.
PVB416G320C6 K
від 9 589 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMH16GX4M2E3 200C16
від 7 181 грн.
CMW16GX4M2C3 200C16
від 5 678 грн.
SP016GXLZU32 0BDD
від 8 307 грн.
F4-3200C16D- 16GTZRX
від 9 164 грн.
SP016GXLZU32 0BDI
від 7 902 грн.
PVS416G360C7 K
від 6 781 грн.
INTELIGENTES DDR4 2x...
IU4DFF2/32
від 7 372 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF432C16BBK2 /16WP
від 7 660 грн.
KF432C16BBAK 2/16
від 9 261 грн.
G.Skill Ripjaws V DD...
F4-3600C16D- 16GVKC
від 8 441 грн.
F4-3200C16D- 16GTZR
від 6 999 грн.
F4-3600C16D- 16GTZRC
від 9 405 грн.

Нормально можете брати
7 серпня 2025, 22:35 #
Переваги:Радіатор

Недоліки:Та ніби нічого

Коментар:Працює

Автор:momo gua

від 8 267  до 10 873 грн.
ОЗП Prologix DDR4 32GB (2x16GB) 3200Mhz Black (PRO32GB3200B4K) PRO32GB3200B4K
Telemart.ua (Київ)
8 679 грн.
← купити
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3200 Prologix Black (PRO32GB3200B4K) PRO32GB3200B4K
Click.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Black Prologix (PRO32GB3200B4K) PRO32GB3200B4K
Itbox.ua (Київ)
← купити
Набір PROLOGIX 32Gb DDR4 3200MHz Black (PRO32GB3200B4K) PRO32GB3200B4K
FOXTROT.UA (Київ)
10 233 грн.
← купити
Модуль пам`ятi DDR4 2x16GB/3200 Prologix Black (PRO32GB3200B4K)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Prologix 32 Gb (2x16GB) DDR4 3200 MHz Black (PRO32GB3200B4K)
Цифра (Київ)
8 525 грн.
← купити
Prologix PRO32GB3200B4K
Mallprix.com (Київ)
8 320 грн.
← купити
Оперативна памʼять Prologix Black DDR4 32GB 2x16GB 3200MHz (PRO32GB3200B4K) PRO32GB3200B4K
Jabko.ua (Львів)
← купити
Модуль пам`ятi ddr4 2x16GB/3200 Prologix Black (pro32gb3200b4k)
Tviy-Dim.com (Київ)
8 529 грн.
← купити
Модуль пам'яті PrologiX 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Black (PRO32GB3200B4K) 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Black (PRO32GB3200B
Denika.ua (Харків)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX PRO32GB3200B4K, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 2x16GB (PRO32GB3200B4K). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять PrologiX DDR4 Black 2x16GB (PRO32GB3200B4K) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія