шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x16GB [IU4DFF2/32]

Конфігурації і ціни 151Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x16GB (IU4DFF2/32) за ціною від 7372 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 2x16GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 2x16GB 5
Где купить? [IU4DFF2/32]
Характеристики [IU4DFF2/32]
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-20-20
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  9000 грн.
INTELIGENTES DDR4 2x...
IU4DHE2/32
від 7 327 грн.
IU4DFF2/16
від 5 999 грн.
Exceleram Aurum DDR4...
EG40321618D- 32
від 8 031 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO32GB3600B 4K
від 8 099 грн.
G.Skill Aegis DDR4 2...
F4-3200C16D- 16GIS
від 6 274 грн.
G.Skill Trident Z DD...
F4-3200C16D- 32GTZ
від 8 999 грн.
F4-3000C16D- 16GISB
від 6 228 грн.
Exceleram 42 DDR4 2x...
E-42-002D-32
від 7 416 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E41632AD
від 7 106 грн.
E4163222AD
Patriot Memory Viper...
PVS416G360C7 K
від 6 781 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP016GXLZU32 0BDI
від 7 902 грн.
PVE416G300C6 KBL
від 7 971 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 16AD
від 7 194 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4163216AD
від 7 150 грн.
SP016GXLZU32 0BDD
від 8 307 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216AD
INTELIGENTES Re:Sist...
IR4DFK2/16
PVE2416G320C 8K
від 6 689 грн.
GOODRAM IRDM PRO DDR...
IRP-W3600D4V 64L18S/16GDC
від 7 094 грн.
PVS416G320C6 K
від 8 173 грн.
IRP-K3600D4V 64L18S/16GDC
від 8 514 грн.
Mushkin Redline Lumi...
MLB4C360JNNM 8GX2
від 8 699 грн.
PVS416G360C8 K
від 8 208 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK16GX4M2E3 200C16
від 6 199 грн.
CMK16GX4M2B3 000C15
від 8 240 грн.
G.Skill Ripjaws V DD...
F4-3600C18D- 16GVK
від 6 500 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3600C18D- 16GTZR
від 7 299 грн.
F4-3200C16D- 16GVKB
від 6 202 грн.
F4-3600C16D- 16GVKC
від 8 441 грн.

від 7 372  до 9 808 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF2/32) IU4DFF2/32
Itbox.ua (Київ)
7 770 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF2/32)
Nkt.ua (Київ)
7 547 грн.
← купити
Inteligentes 32 Gb (2x16 GB) DDR4 3200 MHz (IU4DFF2/32)
Цифра (Київ)
7 615 грн.
← купити
Inteligentes 32 Gb (2x16 GB) DDR4 3200 MHz (IU4DFF2/32)
Stls.store (Київ)
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 32GB 2x16GB 3200MHz (IU4DFF2/32) IU4DFF2/32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
INTELIGENTES IU4DFF2/32
Mallprix.com (Київ)
7 604 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 32gb (2x16GB) 3200 MHz inteligentes (iu4dff2/32)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 895 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz (IU4DFF2/32) 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz (IU4DFF2/32)
Denika.ua (Харків)
7 655 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF2/32) IU4DFF2/32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF2/32) IU4DFF2/32
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IU4DFF2/32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x16GB (IU4DFF2/32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 2x16GB (IU4DFF2/32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія