шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB [IU4DFF1/16]

Конфігурації і ціни 105Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB (IU4DFF1/16) за ціною від 4799 грн.

Серия INTELIGENTES DDR4 1x16GB

Модифікації INTELIGENTES DDR4 1x16GB 5
Где купить? [IU4DFF1/16]
Характеристики [IU4DFF1/16]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-20-20
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4400 грн.    до  5750 грн.
Apacer TEX DDR4 1x16GB
AH4U16G32C28 YTBAA-1
від 4 577 грн.
OCPC VS DDR4 1x16GB
MMV16GD432C2 2U
від 4 290 грн.
ATRIA DDR4 1x16GB
UAT43200CL22 K1/16
від 5 061 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/16
від 3 795 грн.
Wibrand DDR4 1x16GB
WI3200DDR4D/ 16GB
від 4 146 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4163222X
від 5 300 грн.
Acer UD100 DDR4 1x16GB
BL.9BWWA.227
від 4 052 грн.
E41632X
від 5 331 грн.
PrologiX DDR4 1x16GB
PRO16GB3200D 4
від 4 148 грн.
AGI DDR4 1x16GB
AGI320016UD1 38-ST
від 3 899 грн.
Dato DDR4 1x16GB
DT16G4DLDND3 2
від 4 006 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216X
від 4 517 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO16GB3200B 4
від 4 259 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P3200 H
від 4 799 грн.
Exceleram 42 DDR4 1x...
E-42-003S-16
від 4 925 грн.
Exceleram Articos DD...
EA40321618S- 16
від 5 201 грн.
HP DDR4 DIMM 1x16GB
P43019-B21
від 4 709 грн.
Samsung M378 DDR4 1x...
M378A2G43AB3 -CWE
від 4 550 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4163222X
від 4 714 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK41632 22X
від 4 899 грн.
EKBLACK41632 16X
Acer UD100 DDR4 1x8GB
BL.9BWWA.222
від 3 715 грн.
E-42-002S-16
EBW4163216C
від 4 760 грн.
EA40322222S- 16
від 5 085 грн.
Kingston KVR DDR4 1x...
KVR32N22S8/8
від 2 999 грн.
A-Data XPG Gammix D3...
AX4U36008G18 I-SBKD35
від 5 089 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK8GX4M1E32 00C16
Silicon Power XPOWER...
SP008GXLZU32 0BSD
від 4 304 грн.
SP008GXLZU32 0BSC
від 4 511 грн.

від 4 799  до 5 898 грн.
Пам'ять для ПК INTELIGENTES DDR4 16GB 3200 (IU4DFF1/16) IU4DFF1/16
Moyo.ua (Київ)
4 939 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF1/16)
Nkt.ua (Київ)
5 360 грн.
← купити
Оперативна памʼять INTELIGENTES DDR4 16GB 1x16GB 3200MHz (IU4DFF1/16) IU4DFF1/16
Jabko.ua (Львів)
5 300 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz INTELIGENTES (IU4DFF1/16) IU4DFF1/16
Comtrading.ua (Київ)
4 860 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES 16 GB DDR4 3200 MHz (IU4DFF1/16) 16 GB DDR4 3200 MHz (IU4DFF1/16)
Denika.ua (Харків)
5 318 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 16gb 3200 MHz inteligentes (iu4dff1/16)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 884 грн.
← купити
Оперативна пам'ять Inteligentes DDR4 1x16GB (IU4DFF1/16) IU4DFF1/16
Ktc.ua (Рівне)
4 799 грн.
← купити
Оперативна пам'ять INTELIGENTES 16 GB DDR4 3200 MHz (IU4DFF1/16)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 100 грн.
← купити
Модуль пам'яті INTELIGENTES DDR4 16GB 3200 MHz (IU4DFF1/16)
MAUDAU (Київ)
← купити
INTELIGENTES Оперативна память INTELIGENTES 16GB DDR4 3200 MHz CL16 (IU4DFF1/16)
MTA.ua (Київ)
5 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IU4DFF1/16, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB (IU4DFF1/16). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR4 1x16GB (IU4DFF1/16) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія