шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR3 SO-DIMM 1x8GB [IS3ABA1/8]

Конфігурації і ціни 44Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR3 SO-DIMM 1x8GB (IS3ABA1/8) за ціною від 613 грн.

Серия INTELIGENTES DDR3 SO-DIMM 1x8GB

Модифікації INTELIGENTES DDR3 SO-DIMM 1x8GB 2
Характеристики [IS3ABA1/8]
Об'єм пам'яті
1 x 8GB
Форм-фактор пам'яті
SO-DIMM (laptops)
Тип пам’яті
DDR3
Швидкість
1333 MT/s
Пропускна здатність
10600 МБ/с
First Word Latency
13.5 нс
Робоча напруга
1.5 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  500 грн.    до  700 грн.
takeMS DDR3 SO-DIMM ...
TMS8GS364F08 2-139
від 695 грн.
TMS8GS364F08 2-16B
Hynix HMT SO-DIMM DD...
HMT351S6CFR8 A-PB
від 590 грн.
Kingston ValueRAM SO...
KNWMX1-HYA
від 620 грн.
Hynix SO-DIMM DDR3 1...
HMT351S6EFR8 A-PB
Samsung DDR3 SO-DIMM...
M471B5273EB0 -CK0
від 600 грн.
HMT451S6MFR8 C-PB
KVR16LS11/4
від 299 грн.
HMT451S6AFR8 C-PB
HMT451S6DFR8 A-PB
HP DDR3 SO-DIMM 1x4GB
621569-001
KVR16LS11S6/ 2
від 586 грн.
Crucial DDR3 SO-DIMM...
CT51264BF133 9J
від 642 грн.
CT51264BF133 9
HMT351S6CFR8 C-PB
від 460 грн.
Golden Memory SO-DIM...
GM16LS11/4
від 435 грн.
GM16S11/4
HMT351S6BFR8 C-H9
від 480 грн.
HMT351S6EFR8 C-PB
від 500 грн.
M471B5273CH0 -CH9
від 450 грн.
CT51264BF160 B
від 698 грн.
M471B5273CH0 -CK0
від 389 грн.
KVR16S11/4
Micron DDR3 SO-DIMM ...
MT8KTF51264H Z-1G9
від 598 грн.
MT8KTF51264H Z-1G6
від 576 грн.
MT16KTF51264 HZ-1G6

Останній раз товар продавався за:
613 грн.
Очікується у продажу

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати INTELIGENTES IS3ABA1/8, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR3 SO-DIMM 1x8GB (IS3ABA1/8). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять INTELIGENTES DDR3 SO-DIMM 1x8GB (IS3ABA1/8) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія