шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB [EA40321618D-32]

Конфігурації і ціни 77Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB (EA40321618D-32) за ціною від 9537 грн.
Фото 4

Серия Exceleram Articos DDR4 2x16GB

Модифікації Exceleram Articos DDR4 2x16GB 2
Где купить? [EA40321618D-32]
Характеристики [EA40321618D-32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
16-18-18
First Word Latency
10 нс
Робоча напруга
1.35 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
38.5 мм
Додатково
підтримка XMP
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9250 грн.    до  11500 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4323216XD
від 9 582 грн.
Lexar THOR Gaming DD...
LD4U16G36C18 LG-RGD
від 9 390 грн.
LD4BU016G-R3 200GDXG
від 9 233 грн.
G.Skill Sniper X DDR...
F4-3200C16D- 32GSXFB
від 9 627 грн.
PNY XLR8 EPIC-X RGB ...
MD32GK2D4360 018XRGB
від 9 896 грн.
Corsair Vengeance LP...
CMK32GX4M2D3 600C18
від 11 299 грн.
Exceleram 42 DDR4 2x...
E-42-003D-32
від 8 761 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4323216XD
від 8 670 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK43232 22XD
EBW4323222XD
EKBLACK43232 16XD
від 9 537 грн.
Exceleram Articos DD...
EA40322222D- 32
від 9 171 грн.
Exceleram Black Sark...
ED4323222XD
від 9 034 грн.
Exceleram Aurum DDR4...
EG40322222D- 32
від 8 943 грн.
ATRIA Fly DDR4 2x16GB
UAT43200CL18 BK2/32
від 8 999 грн.
Patriot Memory Viper...
PVSR416G320C 6K
від 10 354 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMN16GX4M2Z3 200C16
від 10 325 грн.
A-Data XPG Spectrix ...
AX4U32008G16 A-DTBKD35G
від 10 280 грн.
F4-3200C16D- 16GSXFB
від 10 206 грн.
G.Skill Trident Z Ne...
F4-3600C16D- 16GTZNC
від 7 499 грн.
A-Data XPG Gammix D3...
AX4U32008G16 A-DTBKD35
від 10 235 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3200C16D- 16GTZRX
від 9 164 грн.
CMW16GX4M2C3 200C16
від 5 678 грн.
CMH16GX4M2E3 200C16
від 7 181 грн.
PVB416G320C6 K
від 9 589 грн.
F4-3600C18D- 16GTZRX
від 9 260 грн.
Kingston Fury Beast ...
KF432C16BB2A K2/16
від 9 647 грн.
KF436C17BBK2 /16
від 8 499 грн.
Kingston Fury Renega...
KF432C16RB2K 2/16
від 10 317 грн.
KF432C16BBK2 /16
від 7 750 грн.

від 9 537  до 12 813 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40321618D-32) EA40321618D-32
Itbox.ua (Київ)
10 150 грн.
← купити
Набір EXCELERAM DDR4 32GB 3200 MHz Articos (EA40321618D-32) EA40321618D-32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40321618D-32)
Nkt.ua (Київ)
9 778 грн.
← купити
eXceleram EA40321618D-32
Mallprix.com (Київ)
9 903 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40321618D-32) EA40321618D-32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40321618D-32)
Zaua.store (Львів)
10 701 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 32gb (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (ea40321618d-32)
Tviy-Dim.com (Київ)
10 234 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40321618D-32) 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40321
Denika.ua (Харків)
9 999 грн.
← купити
Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40321618D-32) EA40321618D-32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
9 583 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40321618D-32) EA40321618D-32
Comtrading.ua (Київ)
9 712 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram EA40321618D-32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB (EA40321618D-32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB (EA40321618D-32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія