шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB [E-42-004D-32]

Конфігурації і ціни 181Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB (E-42-004D-32) за ціною від 25520 грн.

Серия Exceleram 42 DDR5 2x16GB

Модифікації Exceleram 42 DDR5 2x16GB 7
Где купить? [E-42-004D-32]
Характеристики [E-42-004D-32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR5
Ранг пам'яті
однорангова
Швидкість
4800 MT/s
Пропускна здатність
38400 МБ/с
Схема таймінгів
40-40-40-77
First Word Latency
16.67 нс
Робоча напруга
1.1 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
32 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  31000 грн.

від 25 520  до 33 958 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 4800 MHz 42-Series eXceleram (E-42-004D-32) E-42-004D-32
Itbox.ua (Київ)
27 641 грн.
← купити
Набір EXCELERAM 32GB DDR5 4800 MHz 42-Series (E-42-004D-32) E-42-004D-32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 4800 MHz 42-Series eXceleram (E-42-004D-32)
Nkt.ua (Київ)
26 889 грн.
← купити
eXceleram E-42-004D-32
Mallprix.com (Київ)
26 891 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 4800 MHz 42-Series eXceleram (E-42-004D-32) E-42-004D-32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 4800 MHz 42-Series (E-42-004D-32) 32 GB (2x16GB) DDR5 4800
Denika.ua (Харків)
27 231 грн.
← купити
Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 4800 MHz 42-Series (E-42-004D-32) E-42-004D-32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
26 383 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 4800 MHz 42-Series eXceleram (E-42-004D-32) E-42-004D-32
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Оперативна пам'ять DDR5 Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR5 4800 MHz 42-Series (E-42-004D-32)
Tv-mir.com.ua (Київ)
27 451 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB (2x16GB) 4800 MHz 42-Series eXceleram (E-42-004D-32) E-42-004D-32
Comtrading.ua (Київ)
25 771 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram E-42-004D-32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB (E-42-004D-32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram 42 DDR5 2x16GB (E-42-004D-32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія