шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни155Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити клавіатура Proove Gaming Slicker за ціною від 2499 грн.
Відео 2Фото 10

Характеристики та опис Proove Gaming Slicker

Вага (г): 850; Розміри (мм): 385x145x38; Джерело живлення: акумулятор; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування: RGB; Ігровий режим; Регулювання гучності: колесом; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Перемикачі: Outemu Red (Linear); Конструкція клавіш: механічна
Колір
Тип підключенняBluetooth / радіо / дротова
Версія Bluetoothv5.2
Multi-Device
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат96% (компактна повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішвисокий
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмеханічна
ПеремикачіOutemu Red (Linear)
Ресурс перемикачів50 млн натискань
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Регулювання гучностіколесом
Ігровий режим
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектами+
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора4000 мАг
Час роботи від акумулятора200 год / без підсвітки /
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри385x145x38 мм
Вага850 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4800 грн.

від 2 499  до 5 039 грн.
Proove Клавіатура Proove Gaming Slicker (Ukraine Layout) White
MTA.ua (Київ)
3 599 грн.
← купити
Клавіатура PROOVE GAMING Slicker Special Edition Ukraine Layout black/purple (WKSLSE022401) WKSLSE022401
FOXTROT.UA (Київ)
4 199 грн.
← купити
Ігрова клавіатура Proove Gaming Slicker (White) (UA) WKSL00022402
Jabko.ua (Львів)
← купити
Бездротова механічна клавіатура Proove Gaming Slicker EN/UA White (591050003)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Proove Gaming Slicker Black (EN + UA) (WKSL00022401)
Touch (Дніпро)
2 499 грн.
← купити
Клавіатура Proove GAMING Slicker Pro black/purple (WKSLP0022416) GAMING Slicker Pro black/purple (WKSLP0022416)
Denika.ua (Харків)
4 298 грн.
← купити
Proove Gaming Slicker Wireless Keyboard White (WKSL00022402)
AKS.ua (Київ)
← купити
Proove Gaming Slicker Pro Black (WKSLP0022401)
Mobileplanet.ua (Одеса)
4 599 грн.
← купити
Геймерська клавіатура Proove Gaming Slicker (WKSLEN00022401) Black WKSL00022401
Vodafone.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Proove Gaming Slicker Special Edition (Ukraine Layout) Чорний
Кібернетики (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove Gaming Slicker, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Proove Gaming Slicker. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Proove Gaming Slicker у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія