шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни43Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор Proove Wing за ціною від 497 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Proove Wing

Габарити (см): 12.5x5.7x3.8; Кількість швидкостей: 4; Споживана потужність (Вт): 4; Механізм: осьовий; Джерело живлення: акумулятор; Тип: міні вентилятор
Колір
Тип
міні вентилятор
Джерело живлення
акумулятор / 2000 мAч /
Механізм
осьовий
Споживана потужність
4 Вт
Кількість швидкостей
4
Габарити (ВхШхГ)
12.5x5.7x3.8 см
Вага
0.11 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 497  до 1 299 грн.
Proove Вентилятор Proove Wing Blue (PFWG04002008)
MTA.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Ручний міні вентилятор на акумуляторі Proove Wing White (PFWG04002002) PFWG04002002
Wizz.com.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Акумуляторний вентилятор Proove Wing Blue (681740004)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Proove Wing peach (PFWG04002007) Wingpeach(PFWG04002007)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Вентилятор портативный Proove Wing white (PFWG04002002)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
698 грн.
← купити
Портативний вентилятор Proove Wing Peach (PFWG04002002) PFWG04002007
Sota.store (Київ)
← купити
Портативний вентилятор Proove Wing Blue (PFWG04002008) PFWG04002008
Skay.ua (Одеса)
798 грн.
← купити
Вентилятор портативний Proove Wing синій
Citrus.ua (Київ)
← купити
Proove Wing white (PFWG04002002) Вентилятор Wing white (PFWG04002002)
Kvshop.com.ua (Київ)
497 грн.
← купити
Портативний вентилятор Proove Wing peach
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove Wing, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Proove Wing. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Proove Wing у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія