шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити гітара PRS SE A50E за ціною від 44543 грн.
Відео 14Фото 12

Характеристики та опис PRS SE A50E

Мензура ("): 25.35; Анкер: одинарний; Кількість ладів: 20; Нижня дека: палісандр; Верхня дека: ялина; Корпус: цілісний верх; Виріз (cutaway); Розмір: 4/4; Еквалайзер; Тип: активний
Колір
Типелектроакустична
Кількість струн6
Звукознімач
Темброблок
Типактивний
Еквалайзер
Корпус
Розмір4/4
Виріз (cutaway)
Корпусцілісний верх
Верхня декаялина
Нижня декапалісандр
Обичайкапалісандр
Бриджчорне дерево
Гриф
Кількість ладів20
Анкеродинарний
Мензура25.35 "
Матеріал грифачервоне дерево
Накладка грифачорне дерево
Комплектація
Кейс/чохол
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 44 543  до 51 063 грн.
PRS SE A50E
Evomusic.com.ua (Київ)
44 543 грн.
← купити
Електроакустична гітара Prs Se A50E (Natural w/ Black Gold Burst)
Stls.store (Київ)
← купити
Електроакустична гітара PRS SE A50E (Natural with Black Gold Burst)
Musician.ua (Київ)
← купити
Гітара електроакустична PRS SE A50E Vintage Sunburst
Rozetka.ua (Київ)
51 063 грн.
← купити
Продаж електроакустичної гітари Prs Se A50E (Vintage Sunburst)
Stls.store (Київ)
← купити
Електроакустична гітара PRS SE A50E (Vintage Sunburst)
Musician.ua (Київ)
← купити
Гітара електроакустична PRS SE A50E Natural w / Black Gold Burst
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PRS SE A50E, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: гітара PRS SE A50E. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на гітара PRS SE A50E у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія