шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Комплектуючі
Купити корпус QUBE Mesh за ціною від 2400 грн.
Відео 2Фото 12

Характеристики та опис QUBE Mesh

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 240мм; Розмір СРО спереду: 280мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 6; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 3x120мм; Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм; Встановлених вентиляторів: Вентиляторів (шт): 4
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
425x210x395 мм
Блок живлення
Встановлених вентиляторів
4 шт
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 400  до 3 315 грн.
Корпус QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3) MESHFMNU3
Artline.ua (Київ)
2 725 грн.
← купити
Корпус Qube MESHFMNU3
Nkt.ua (Київ)
2 400 грн.
← купити
QUBE MESH Black (MESHFMNU3) MESHFMNU3
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Qube MESHFMNU3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Qube MESHFMNU3
Mallprix.com (Київ)
← купити
Корпус QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3) MESHFMNU3
Qube.ua (Київ)
← купити
QUBE Black (MESHFMNU3) Black(MESHFMNU3)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Корпус Qube MESHFMNU3
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Корпус QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3) Black MESHFMNU3
Vodafone.ua (Київ)
2 599 грн.
← купити
Корпус для ПК QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3) Black
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Qube MESHFMNU3
Q-techno.com.ua (Київ)
2 973 грн.
← купити
Корпус QUBE MESH Black (MESHFMNU3) MESHFMNU3
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус для ПК Qube MESHFMNU3
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус Qube MESH Black (MESHFMNU3)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Корпус QUBE Mesh Black with window (MESHFMNU3) MESHFMNU3
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Корпус QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 885 грн.
← купити
Корпус QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3)
Кібернетики (Київ)
← купити
Корпус QUBE MESH Black (MESHFMNU3) Без БП
MAUDAU (Київ)
3 134 грн.
← купити
QUBE Корпус для ПК QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3)
MTA.ua (Київ)
← купити
QUBE Qube MESHFMNU3 Корпус Qube MESHFMNU3
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Корпус QUBE MESH Black (MESHFMNU3) Без БП MESHFMNU3
Compx.ua (Київ)
← купити
Корпус QUBE MESH no PSU Black (MESHFMNU3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
QUBE Корпус для ПК QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3) Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Корпус Qube MESHFMNU3
Rozetka.ua (Київ)
2 962 грн.
← купити
Корпус Qube MESHFMNU3 251942
Rozetka.ua (Київ)
3 021 грн.
← купити
Корпус Qube MESHFMNU3
Rozetka.ua (Київ)
2 964 грн.
← купити
Корпус QUBE MESH no PSU (MESHFMNU3)
Rozetka.ua (Київ)
2 862 грн.
← купити
Корпус для ПК Qube MESHFMNU3
Rozetka.ua (Київ)
3 313 грн.
← купити
Корпус QUBE MESH Black (MESHFMNU3) Без БП
Rozetka.ua (Київ)
2 898 грн.
← купити
QUBE MESH Black (MESHFMNU3)
Rozetka.ua (Київ)
2 763 грн.
← купити
Корпус для ПК Qube MESHFMNU3 (ek03562)
Rozetka.ua (Київ)
3 315 грн.
← купити
Корпус Qube MESHFMNU3
Rozetka.ua (Київ)
3 103 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати QUBE Mesh, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус QUBE Mesh. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус QUBE Mesh у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія