шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Душова кабіна Radaway Premium Plus E1900 E120x90

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3Аксесуари
Купити душова кабіна Radaway Premium Plus E1900 E120x90 за ціною від 32428 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Radaway Premium Plus E1900 E120x90

Країна походження бренду: Польща; Гарнітур і можливості: Комплектація: Піддон: немає; Товщина скла (мм): 5; Скло: прозоре / матове / затемнене; Матеріал стінок: скло; Стінки: двостінна; Спосіб відкриття: розсувні двері; Встановлення: ліва / права; Форма профілю: чверть кола; Габарити (мм): 1200x900x1900
Тип
душова кабіна
Габарити
1200x900x1900 мм
Форма профілю
чверть кола
Встановлення
ліва / права
Спосіб відкриття
розсувні двері
Стінки
двостінна
Матеріал стінок
скло
Товщина скла
5 мм
Піддон
немає
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 32 428  до 40 910 грн.
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 1200 x 900 (30493-01-01N)
Winco.com.ua (Львів)
33 790 грн.
← купити
Душова кабіна PREMIUM PLUS E 1200X900X1900 хром/прозоре (30493-01-01N)
Wellgood.com.ua (Київ)
36 816 грн.
← купити
Душова кабіна Premium Plus E 1200x900x1900 хром/прозоре 30493-01-01N (TM Radaway)
Rozetka.ua (Київ)
32 428 грн.
← купити
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 1200 x 900 (30493-01-05N)
Winco.com.ua (Львів)
40 910 грн.
← купити
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 1200 x 900 (30493-01-06N)
Winco.com.ua (Львів)
← купити
Душова кабіна Radaway Premium Plus E 1200 x 900 (30493-01-08N)
Winco.com.ua (Львів)
← купити
Душова кабіна Premium Plus E 1200x900x1900 хром/графітове 30493-01-05N (TM Radaway)
Rozetka.ua (Київ)
34 275 грн.
← купити
Душова кабіна Premium Plus E 1200x900x1900 хром/фабрік 30493-01-06N (TM Radaway)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Душова кабіна Premium Plus E 1200x900x1900 хром/коричневе 30493-01-08N (TM Radaway)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Душова кабіна RADAWAY Premium Plus E 120x90x190 скло коричневе 30493-01-08N
Rozetka.ua (Київ)
38 105 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Radaway Premium Plus E1900 E120x90, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова кабіна Radaway Premium Plus E1900 E120x90. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова кабіна Radaway Premium Plus E1900 E120x90 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія