шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
RAF (тип пристрою)
фен-мультистайлер
Каталог товарів

Ціни41Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити фен RAF R.416 за ціною від 1149 грн.
Фото 6

Характеристики та опис RAF R.416

автоматичне вимкнення; автообертання насадки; Холодне повітря; Температурні режими: 2; Режими потужності: 3; Потужність (Вт): 1200; Тип пристрою: фен-мультистайлер
Колір
Тип пристрою
фен-мультистайлер
Потужність
1200 Вт
Регулятор потужності / температури
сумісна
Режими потужності
3
Температурні режими
2
Холодне повітря
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
120 с
Функції
автообертання насадки
автоматичне вимкнення
Насадки і комплектація
концентратор
дифузор
щітка 3 шт
Петля для підвішування
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1 м
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  1700 грн.

від 1 149  до 2 013 грн.
Багатофункціональний фен-стайлер 5 в 1 для укладання та завивки волосся RAF R.416 1200 Вт
MAUDAU (Київ)
1 386 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для волосся з 5 насадками від мережі RAF R416 1200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 400 грн.
← купити
Стайлер для волосся RAF R.416 фен-щітка з насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 727 грн.
← купити
Фен для завивання та випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R.416 Стайлер для укладання та висушування волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 848 грн.
← купити
Фен-щітка для укладання волосся 5 в 1 RAF R.416 Brush Ceramic 1200 Ватт зі змінними насадками
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся Rotatitive Brush 5 в 1 1200 Вт RAF R416
Rozetka.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Фен щітка для укладання волосся RAF R.416 Стайлер для волосся 1200w
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка стайлер 5 насадок 1200Вт RAF R416 Червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 550 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер з насадками для укладання волосся 5в1 RAF R416
Rozetka.ua (Київ)
1 309 грн.
← купити
Стайлер для завивки та випрямлення волосся RAF R416 5 в 1
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Фен-стайлер RAF R.416 5 в 1 – фен-щітка для сушіння, випрямлення та завивки, потужність 1200 Вт, червоний
Rozetka.ua (Київ)
1 687 грн.
← купити
Фен-щітка Rotative Brush RAF R416, 1200Вт, 5 в 1, для укладки волосся
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стайлер для волосся RAF R.416 5в1, фен-щітка для укладання, 1200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен-щітка для волосся Rotatitive Brush 5в1, RAF R416, 1200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для завивки та випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R416 Мульти Стайлер для укладання та висушування волосся 1200W
Rozetka.ua (Київ)
1 345 грн.
← купити
Фен-стайлер для волосся 5 в 1 RAF R.416 1200 Вт з насадками та керамічним покриттям
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Фен для волосся RAF R416 1200Вт 5в1
Rozetka.ua (Київ)
1 397 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся RAF R.416 Rotating Brush 5 в 1, 1200 Вт, 6 насадок (7862)
Rozetka.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Стайлер 5-в-1 для завивки та випрямлення волосся RAF R416 (32228)
Rozetka.ua (Київ)
2 013 грн.
← купити
Фен стайлер RAF R.416 5в1 щітка гребінець для сушіння укладання волосся 1200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 496 грн.
← купити
Фен для завивки та випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R416 1200W Мульти Стайлер для укладання та висушування волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 450 грн.
← купити
Фен-стайлер RAF R.416 5 в 1 – фен-щітка для сушіння, випрямлення та завивки волосся, 1200 Вт Red
Rozetka.ua (Київ)
1 691 грн.
← купити
Фен щітка 5в1 RAF R 416 багатофункціональний інструмент для укладки волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 443 грн.
← купити
Фен-расческа RAF R.416 5в1 1200Вт червоний керамічне покриття
Rozetka.ua (Київ)
1 242 грн.
← купити
Фен-щітка для волосся Rotatitive Brush 5 в 1 1200 Вт RAF R416
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен - щітка для завивки і випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R416 Мульти Стайлер для укладання і висушування волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Фен щітка для завивки укладання та висушування волосся з насадками 5в1 стайлер 1200W RAF R416
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Стайлер для завивання та випрямлення волосся RAF R.416 5в1 фен-щітка для укладання волосся 1200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 428 грн.
← купити
Фен для завивки та випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R.416 Стайлер для укладання та сушіння волосся
Rozetka.ua (Київ)
1 420 грн.
← купити
Фен-щітка RAF R.416 5в1 1200W з насадками та керамічним покриттям червона
Rozetka.ua (Київ)
1 587 грн.
← купити
Фен щітка для волосся з обертом Мodern Rotative Brush RAF R416 гребінець 5 в 1
Rozetka.ua (Київ)
1 485 грн.
← купити
Фен для завивки та випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R.416 Стайлер для укладання та сушіння волосся
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен стайлер браш RAF R.416 5в1 щітка гребінець для сушіння укладання волосся 1200 Вт
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
Фен-стайлер 5 в 1 для завивки та вирівнювання волосся з насадками 1200 Вт RAF R.416
Rozetka.ua (Київ)
1 252 грн.
← купити
Повітряна Фен-щітка, що обертається, з функцією іонізації RAF 1200W, Мультистайлер з насадками для об'єму R-416 Red
Rozetka.ua (Київ)
1 225 грн.
← купити
Фен для завивки і випрямлення волосся з насадками 5 в 1 RAF R416 1200W
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Універсальний фен-стайлер для волосся 5в1 RAF R.416
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фен для завивки та випрямлення волосся з насадками стайлер для укладання та висушування волосся 1200W 5 в 1 RAF R416 Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 530 грн.
← купити
Фен-стайлер RAF R.416 5 в 1 – фен-щітка для сушіння, випрямлення та завивки волосся, 1200 Вт Red
Rozetka.ua (Київ)
1 567 грн.
← купити
Фен-щітка стайлер для укладання волосся гребінець, що обертається, для брашингу RAF R416 Brush Ceramic 1200 Ватт
Rozetka.ua (Київ)
1 470 грн.
← купити
Фен щітка для укладання волосся RAF R416 Rotatitive Brush 5 в 1 функція обертання
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RAF R.416, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен RAF R.416. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен RAF R.416 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія