шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
RAF (основне призначення)
машинка для стрижки
багатофункціональна машинка для стрижки
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити машинка для стрижки волосся RAF R.482 за ціною від 300 грн.
Фото 6

Характеристики та опис RAF R.482

Матеріал /покриття лез: нержавіюча сталь; Довжина стрижки (мм): до 4.5; Фікс. гребені (прямі) (шт.): 4; Функції насадок/головок: ніж для стрижки; Основне призначення: тример для бороди
Колір
Функції насадок/головок
ніж для стрижки
Фіксовані гребені (прямі)
4 шт. / 1.5, 2, 3, 4.5 мм /
Довжина стрижки
до 4.5 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  300 грн.    до  400 грн.

від 300  до 587 грн.
Бездротова акумуляторна машинка для стриження волосся з 4 насадки RAF R482
Rozetka.ua (Київ)
300 грн.
← купити
Акумуляторний тример для стриження бороди та вусів RAF R.482 3 насадки
Rozetka.ua (Київ)
362 грн.
← купити
Тример акумуляторний для волосся, бороди та вусів RAF R.482
Rozetka.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Акумуляторний металевий тример-машинка для стрижки волосся та бороди RAF R482 1200 мАг з 4 насадками Золотистий
Rozetka.ua (Київ)
369 грн.
← купити
Тример акумуляторний для бороди та волосся RAF R.482 5W Gold (303749)
Rozetka.ua (Київ)
587 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RAF R.482, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: машинка для стрижки волосся RAF R.482. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на машинка для стрижки волосся RAF R.482 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія