шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни36Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити змішувач Ramon Soler Alexia 3604 за ціною від 6173 грн.
Відео 1Фото 16

Характеристики та опис Ramon Soler Alexia 3604

Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Іспанія; Висота змішувача (мм): 164; пофарбований: чорний; під золото; нікель; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 3/8"; Довжина підключення (мм): 360; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний)
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
нікель
під золото
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9250 грн.    до  12500 грн.

Технические характеристики
від 6 173  до 13 260 грн.
Ramon Soler Ramon Soler ALEXIA М Matt Gold (3604OC36A302281) 3604OC36A302281
Венкон (Київ)
13 115 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний RAMON SOLER ALEXIA золотий латунь 3604OC36A302281
Drop.ua (Київ)
13 116 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Ramon Soler Alexia золотий (3604OC36A302281) 3604OC36A302281
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Ramon Soler Змішувач для умивальника одноважільний Ramon Soler ALEXIA М 165 мм, хром (360436A300352)
Кліматична техніка (Київ)
6 173 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний RAMON SOLER ALEXIA М 165 мм, золото матове (3604OC36A302281)
Wellgood.com.ua (Київ)
11 213 грн.
← купити
Змішувач для раковини Ramon Soler Alexia М одноважільний, Нікель (3604NC36A302177)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ramon Soler Ramon Soler ALEXIA М Matt Nickel (3604NC36A302177) 3604NC36A302177
Венкон (Київ)
← купити
Ramon Soler Ramon Soler ALEXIA М Chrome (360436A300352) 360436A300352
Венкон (Київ)
7 221 грн.
← купити
Ramon Soler Ramon Soler ALEXIA М Matt Black (3604NM36A300617) 3604NM36A300617
Венкон (Київ)
11 248 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний RAMON SOLER ALEXIA сатин латунь 3604NC36A302177
Drop.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ramon Soler Alexia 3604, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Ramon Soler Alexia 3604. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Ramon Soler Alexia 3604 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія