шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни40Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір для пікніка Ranger Meadow за ціною від 1503 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Ranger Meadow

Вага (кг): 1.65; Габарити (см): 32х41х22;єм (л): 11; Об' Додаткова кишеня; Термоізоляція; Дошка для нарізання: пластик; Прибори: метал+пластик; набір для спецій; дошка для нарізання; швейцарський ніж; ніж універсальний; серветки; келихи; ножі столові; ложки столові; виделки; тарілки; Кількість персон: 4
Колір
Призначеннянабір для пікніка
Формасумка
Кількість персон4
Комплектація
Для їжітарілки
виделки
ложки столові
ножі столові
келихи
серветки
ніж універсальний
швейцарський ніж
дошка для нарізання
набір для спецій
штопор
Матеріали предметів
Прибориметал+пластик
Дошка для нарізанняпластик
Інше
Матеріал корпусанейлон
Термоізоляція
Додаткова кишеня
Об'єм11 л
Габарити32х41х22 см
Вага1.65 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1350 грн.    до  1900 грн.

від 1 503  до 2 619 грн.
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910)
Ranger-ua.com.ua (Харків)
1 599 грн.
← купити
Набір для пікніка на 4 особи Ranger Meadow (Арт. RA 9910) RA9910
Fonariki.com.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка RANGER Meadow (RA 9910) RA 9910
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (RA9910) RA9910
Moyo.ua (Київ)
1 691 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow RA9910
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Набор для пикника Ranger Meadow RA9910
Groosha.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910) RA9910
Beskydy.com.ua (Бориспіль)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910)
Sportorg.com.ua (Харків)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (на 4 персони) RA 9910
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910)
Dinastiya.com.ua (Київ)
1 503 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910) RA9910
Batutprom.com.ua (Луцьк)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (RA 9910)
АЛЛО (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow RA9910
Sportturist.com.ua (Харків)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (RA9910) RA9910
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Набор для пикника Ranger Meadow RA 9910 RA9910
Kitchen.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (RA9910) RA9910
Itbox.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow RA9910
MAUDAU (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (RA 9910)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow RA-9910 25 предметів
Rozetka.ua (Київ)
1 878 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow RA-9910 25 предметів 3900248
Rozetka.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Набір посуду для пікніка Ranger Meadow RA 9910 на 4 - персони з термовідділом
Rozetka.ua (Київ)
2 219 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow зелений RA9910
Rozetka.ua (Київ)
1 739 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow RA-9910 25 предметів
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка з ізотермічним відділом 11 л на 4 персони Ranger Compact (RA 9910)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка на 4 персони Ranger Meadow (RA9910)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910)
Rozetka.ua (Київ)
1 919 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow
Rozetka.ua (Київ)
1 598 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow на 4 особи з ізотермічним відділом (9910)
Rozetka.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Термосумка з набором посуду для пікніка на 4 персони Ranger Meadow (Арт. RA 9910)
Rozetka.ua (Київ)
2 104 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow зелений RA9910
Rozetka.ua (Київ)
1 702 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910)
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (посуд на 4 персони + сумка з термо-відсіком)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow на 4 персони (RA 9910)
Rozetka.ua (Київ)
1 983 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow RA9910
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow
Rozetka.ua (Київ)
2 619 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (1110-RA9910)
Rozetka.ua (Київ)
1 647 грн.
← купити
Набір для пікніка в сумці з термовідділом Ranger Meadow RA9910 на 4 осіб Green
Rozetka.ua (Київ)
1 710 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow; 4-е персони. Туристичний посуд Рейнджер RA 9910.
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Набір посуду для пікніка Ranger Meadow RA 9910 на 4 - персони з термовідділом
Rozetka.ua (Київ)
2 037 грн.
← купити
Набір для пікніка Ranger Meadow (Арт. RA 9910)
Rozetka.ua (Київ)
1 760 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ranger Meadow, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір для пікніка Ranger Meadow. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір для пікніка Ranger Meadow у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія