шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон Razer Seiren Mini

Ціни74Опис Відгуки3Обговорення2Корисне6
Купити мікрофон Razer Seiren Mini за ціною від 1958 грн.
Відео 38Фото 7

Характеристики та опис Razer Seiren Mini

Розміри (мм): 163x89x89; Звуковий тиск (дБ): 110; Чутливість (дБ): -35; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Діаграма спрямованості: суперкардіоїдна; односпрямований; Принцип дії: конденсаторний;ютера; Мікрофон: для комп'
Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
2
Колір
Мікрофондля комп'ютера
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
Діаграма спрямованостісуперкардіоїдна
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість-35 дБ
Звуковий тиск110 дБ
Частота дискретизації АЦП48 кГц
Розрядність АЦП16 біт
Функції та роз'єми
Роз'єм підключенняUSB-A
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри163x89x89 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Рекомендую к покупке!
9 січня 2022, 15:42 #
Переваги:Очень прост в настройке, воткнул в компьютер и можно записывать;
Не нужно отдельное ПО;
Хорошее качество звучания;
Симпатичный.

Недоліки:Не понравился только один момент, нет кнопки отключения звука, не могу сказать, что это прям проблема, но все таки хотелось что бы была)

Коментар:Брал новичок для записи роликов на YouTube, новичок в данном деле, для меня это лучший выбор!
Ролик с тестом данного микрофона и распаковкой есть на моем YouTube канале - https://youtu.be/d4ULxpKLptI

Автор:Техноманьяк

отличная модель, очень понравилось
3 грудня 2021, 20:49 #
Переваги:очень крутой звук

Недоліки:нет

Коментар:всем рекомендую

Автор:Dogi venom dragon form

від 1 958  до 3 924 грн.
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Touch (Дніпро)
2 399 грн.
← купити
Razer Seiren mini Quartz RZ19-03450200-R3M1
Evomusic.com.ua (Київ)
2 614 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Цифра (Київ)
2 406 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Stls.store (Київ)
2 427 грн.
← купити
Мікрофон RAZER Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Citrus.ua (Київ)
2 499 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Denika.ua (Харків)
2 016 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 532 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) RZ19-03450100-R3M1
Openshop.ua (Київ)
2 370 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren Mini Black (RZ19-03450100-R3M1)
Zhuk.ua (Київ)
2 174 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 343 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Saren.com.ua (Львів)
2 536 грн.
← купити
Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 411 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 097 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) RZ19-03450100-R3M1
Sota.store (Київ)
2 070 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
MAUDAU (Київ)
2 255 грн.
← купити
Razer Мікрофон Razer Seiren mini Mercury RZ19-03450300-R3M1 White
MTA.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1) rz19-03450300-r3m1
Kvshop.com.ua (Київ)
2 797 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Кібернетики (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) NW18655
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 127 грн.
← купити
Мікрофон для ПК Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
3 924 грн.
← купити
Razer Seiren mini Mercury RZ19-03450300-R3M1
Evomusic.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Цифра (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Black (RZ19-03450100-R3M1)
Цифра (Київ)
2 099 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Stls.store (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Black (RZ19-03450100-R3M1)
Stls.store (Київ)
2 117 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1) Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Denika.ua (Харків)
2 282 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1) Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Denika.ua (Харків)
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Semtech.com.ua (Луцьк)
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1) RZ19-03450300-R3M1
Openshop.ua (Київ)
2 637 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1) RZ19-03450200-R3M1
Openshop.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Nkt.ua (Київ)
1 958 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren Mini Quartz USB Pink (RZ19-03450200-R3M1)
Nkt.ua (Київ)
2 132 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Saren.com.ua (Львів)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Smartmag.biz.ua (Львів)
2 042 грн.
← купити
RAZER Seiren Mini Mercury White (RZ19-03450300-R3M1)
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Mobileplanet.ua (Одеса)
2 103 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 373 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Zaua.store (Львів)
2 529 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Zaua.store (Львів)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1) RZ19-03450200-R3M1
Sota.store (Київ)
2 340 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1) RZ19-03450300-R3M1
Sota.store (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Timesport.com.ua (Львів)
2 526 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 535 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Tomdom.in.ua (Львів)
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
MAUDAU (Київ)
2 546 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren Mini quartz (RZ19-03450200-R3M1)
MAUDAU (Київ)
2 690 грн.
← купити
Razer Мікрофон Razer Seiren mini Quartz RZ19-03450200-R3M1 Pink
MTA.ua (Київ)
← купити
Razer Мікрофон Razer Seiren Mini Black (RZ19-03450100-R3M1)
MTA.ua (Київ)
2 199 грн.
← купити
Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) RZ19-03450100-R3M1
Kvshop.com.ua (Київ)
2 497 грн.
← купити
Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1) RZ19-03450200-R3M1
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1) NW31236
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
2 401 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1) NW52749
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1) [67625]
Rozetka.ua (Київ)
3 149 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1) [67626]
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1) [67624]
Rozetka.ua (Київ)
3 349 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
3 099 грн.
← купити
Мікрофон для ПК / для стрімінгу, подкастів Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
2 738 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
2 419 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini (RZ19-03450100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
3 213 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren Mini USB конденсаторний Чорний (1010-503-00)
Rozetka.ua (Київ)
3 300 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren Mini quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
3 059 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Black (RZ19-03450100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Mercury (RZ19-03450300-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
3 002 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Black (RZ19-03450100-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
2 805 грн.
← купити
Мікрофон Razer Seiren mini Quartz (RZ19-03450200-R3M1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Razer Seiren Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон Razer Seiren Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон Razer Seiren Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія