шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити електронна книга reMarkable Paper Pro Move за ціною від 23319 грн.
Відео 27

Характеристики та опис reMarkable Paper Pro Move

Вага (г): 230; Розміри (мм): 195.6x107.8x6.5; Матеріал корпуса: алюміній; Ємність батареї (мАгод): 2334; USB-C; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Сумісні стілуси: reMarkable Marker, reMarkable Marker Plus; Стилус в комплекті; ОС: Linux; розпізнавання рукописного тексту; створення заміток та анотацій; браузер
Колір
Типелектронний блокнот
Дисплей7.3 "
1696x954 пікс.
папероподібний (E Ink Gallery 3)
кольоровий
сенсорний дисплей
підсвічування
Формати та мультимедіа
Формати електронних книгPDF, EPUB
Формати фото/відеоPNG, SVG
Хмарні сервісиreMarkable Cloud
Мультимедіасловник
браузер
створення заміток та анотацій
розпізнавання рукописного тексту
Апаратна частина
Операційна системаLinux / reMarkable OS /
Частота процесора1.7 ГГц
Оперативна пам'ять (RAM)2 ГБ
Вбудована пам'ять64 ГБ
Стилус в комплекті
Сумісні моделі стілусівreMarkable Marker, reMarkable Marker Plus
Передача даних
Передача данихWi-Fi 5 (802.11ac)
USB-C
Інше
Ємність батареї2334 мАгод
Матеріал корпусаалюміній
Розміри (ВхШхТ)195.6x107.8x6.5 мм
Вага230 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від   грн.    до   грн.

від 23 319  до 30 900 грн.
Електронна книга reMarkable Paper Pro Move (Standard) -
Jabko.ua (Львів)
25 599 грн.
← купити
Електронна книга reMarkable Paper Pro Move with Marker Plus (RM89A-1000NW) RM89A-1000NW
Reader.ua (Київ)
23 319 грн.
← купити
Електронна книга reMarkable Paper Pro Move + Leather Book Folio Brown (RM91A-1005NW) RM91A-1005NW
Reader.ua (Київ)
30 900 грн.
← купити
Електронна книга reMarkable Paper Pro Move + Book Folio Blue (RM11A-1003NW) RM11A-1003NW
Reader.ua (Київ)
26 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати reMarkable Paper Pro Move, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: електронна книга reMarkable Paper Pro Move. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на електронна книга reMarkable Paper Pro Move у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія