шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити камера відеоспостереження Reolink E1 Pro за ціною від 1349 грн.
Відео 15Фото 19

Характеристики та опис Reolink E1 Pro

Матеріал корпуса: пластик; Кут огляду по вертикалі (°): 43; Кут огляду по горизонталі (°): 82; Світлосила: f/2.0; Частота кадрів (к/с): 20; Роздільна здатність відео (пікс.): 2560x1440; Кількість мегапікселів: 4; Розмір матриці: 1/2.7"; Тип матриці: CMOS; Google Home; ІЧ підсвічування; мобільний застосунок
Колір
Використанняу приміщенні
Тип корпусапереносна з кріпленням
ПідключенняLAN
Wi-Fi 4 (2.4 + 5 ГГц)
Можливості камери
Конструкція і можливостіPTZ (керована)
датчик освітленості
датчик руху
мікрофон
динамік зворотного зв'язку
мобільний застосунок
оповіщення про рух
ІЧ підсвічування
кардридер
Макс. об'єм карти пам'яті125 ГБ
Кількість світлодіодів8 шт.
Дальність підсвічування12 м
Інтеграція в систему розумного будинкуGoogle Home
Матриця
Тип матриціCMOS
Розмір матриці1/2.7"
Кількість мегапікселів4 МП
Роздільна здатність відео2560x1440 пікс.
Частота кадрів20 к/с
Світлосилаf/2.0
Об'єктив
Тип фокусногопостійне
Фокусна відстань4 мм
Кут огляду по горизонталі82 °
Кут огляду по вертикалі43 °
Інше
Формат стиснення відеоH.264
Джерело живлення5 В
Робоча температура-10 °C ~ +55 °С
Максимальна вологість85 %
Матеріал корпусапластик
Габарити76x76x106 мм
Вага200 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2900 грн.

Технические характеристики
Мобильное приложение Reolink для iOS
Мобильное приложение Reolink для Android
від 1 349  до 4 267 грн.
Reolink Камера відеонагляду Reolink E Series E330 (E1 Pro) White
MTA.ua (Київ)
2 249 грн.
← купити
Reolink E1 Pro
Mallprix.com (Київ)
2 169 грн.
← купити
IP камера Reolink E1 Pro E330
Jabko.ua (Львів)
2 449 грн.
← купити
IP-камера Reolink E Series E320 3МП Wi-Fi (E1)
Click.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Reolink E1 Pro
Timesport.com.ua (Львів)
3 203 грн.
← купити
Reolink E Series E320 (E1)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
IP камера Reolink E Series E330 E1 Pro
Rozetka.ua (Київ)
← купити
IP-камера Reolink E Series E330 5 Мп Wi-Fi (E1 Pro)
Click.ua (Київ)
← купити
IP-камера відеоспостереження Reolink E1 PRO-V2 Black
Zaua.store (Львів)
4 267 грн.
← купити
IP-камера відеоспостереження Reolink E1 Pro
Timesport.com.ua (Львів)
2 251 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Reolink E1 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: камера відеоспостереження Reolink E1 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на камера відеоспостереження Reolink E1 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія