шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 9Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 5905 грн.

Серия Replica MI102

Модифікації Replica MI102 1
Характеристики [MI102 8,5x20/6x139,7 ET25 DIA73,1]
Ширина диска
8.5 "
Діаметр
20 "
Кріпильних отворів
6 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
139.7 мм
Виліт
25 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Репліка диска
Mitsubishi
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5000 грн.    до  7250 грн.

від 5 905  до 6 481 грн.
Replica Mitsubishi MI102 (R20 W8.5 PCD6x139.7 ET25 DIA73.1) hyper silver
Avtopik.ua (Одеса)
6 481 грн.
← купити
REPLICA Легковий диск REPLICA MI102 Hyper Silver R20 W8.5 PCD6x139,7 ET25 DIA73.1
Rezina.cc (Київ)
6 268 грн.
← купити
Replica MI102 (R20 W8.5 PCD6x139.7 ET25 DIA73.1) HS
Autoshini.ua (Київ)
6 276 грн.
← купити
Диски Replica Mitsubishi (MI102) 8,5x20 6x139,7 ET25 DIA73,1 (hyper silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
6 178 грн.
← купити
REPLICA Легковий диск REPLICA MI102 Hyper Silver R20 W8.5 PCD6x139,7 ET25 DIA73.1
Faynaguma.com.ua (Львів)
5 905 грн.
← купити
Replica Mitsubishi (MI102) 8.5x20 6x139.7 ET25 DIA73.1 HS
Gumma.ua (Харків)
6 296 грн.
← купити
Легковий диск REPLICA MI102 Hyper Silver R20 W8.5 PCD6x139,7 ET25 DIA73.1
Tyresale.com.ua (Київ)
6 128 грн.
← купити
Диск Replica MI102 Hyper silver R20 W8,5 PCD6x139,7 ET25 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
6 030 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Replica MI102 8,5x20/6x139,7 ET25 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія