шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 7Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4502 грн.

Серия Replica R58

Модифікації Replica R58 1
Характеристики [R58 8x18/5x120 ET38 DIA74,1]
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
120 мм
Виліт
38 мм
Діаметр центрального отвору
74.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 502  до 5 201 грн.
Диски Replica BMW (R58) 8x18 5x120 ET38 DIA74,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 502 грн.
← купити
Replika R58 MB (PCD5x120 R18 J8 ET38 DIA74.1)
Mastershina.com (Київ)
4 687 грн.
← купити
Replica BMW R58 S R18 W8 PCD5x120 ET38 DIA74.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 195 грн.
← купити
Диски Replica Volkswagen (R58) 8x18 5x120 ET38 DIA74,1 (matt black)
Shinportal.com (Запоріжжя)
← купити
Диски Replica Volkswagen (R58) 8x18 5x120 ET38 DIA74,1 (silver)
Shinportal.com (Запоріжжя)
← купити
Replica Volkswagen R58 MB R18 W8 PCD5x120 ET38 DIA74.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 201 грн.
← купити
Replica Volkswagen R58 S R18 W8 PCD5x120 ET38 DIA74.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 197 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Replica R58 8x18/5x120 ET38 DIA74,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія