шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 12Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4176 грн.

Серия Replica TY226

Модифікації Replica TY226 1
Характеристики [TY226 7x16/5x114,3 ET40 DIA73,1]
Ширина диска
7 "
Діаметр
16 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
73.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
чорний з сріблястим, сірий з сріблястим, сріблястий
Репліка диска
Toyota
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  5500 грн.
Replica D033
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA66
від 4 367 грн.
Replica BK5343
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
MSW 24
7,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA73
від 4 240 грн.
Replica KA134
6,5x16/5x114 ,3 ET42 DIA67
від 3 846 грн.
SPORTMAX RACING 3356
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 234 грн.
Replica CT2315
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 3 948 грн.
AITL 605
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 090 грн.
SPORTMAX RACING 3173
7x16/5x114,3 ET38 DIA67
від 4 228 грн.
Replica FE190
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
від 4 670 грн.
Replica FE189
6,5x16/5x114 ,3 ET42,5 D67
Replica RHY120
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 290 грн.
SPORTMAX RACING 968
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
League LG 227
7x16/5x114,3 ET40 DIA73
від 3 942 грн.
Replica CT2250
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
SPORTMAX RACING 833
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 080 грн.
SPORTMAX RACING SR264
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
від 3 970 грн.
SPORTMAX RACING 392
7x16/5x114,3 ET40 DIA67
Replica CT2429
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 010 грн.
Replica CT6120
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 177 грн.
Replica CT2329
CT2329 6.5x16/5x114 .3 ET4...
Replica H669
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 4 481 грн.
Autom 101
7x16/5x114,3 ET38 DIA73
від 4 101 грн.
SPORTMAX RACING 3111Z
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 040 грн.
Replica RS201
7x16/5x114,3 ET37 DIA73
від 4 510 грн.
DISLA 602
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 423 грн.
SPORTMAX RACING 3347
7x16/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 030 грн.
GT 5883
6,5x16/5x114 ,3 ET42 DIA67
від 4 350 грн.
Zorat BK606
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 216 грн.
Replica BK986
6,5x16/5x114 ,3 ET45 DIA64
від 4 599 грн.
Replica BK581
6,5x16/5x114 ,3 ET40 DIA60

від 4 176  до 5 092 грн.
Replica Toyota TY226 (R16 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) GMF
Avtopik.ua (Одеса)
4 457 грн.
← купити
Replica TY226 (R16 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1) GMF
Autoshini.ua (Київ)
4 176 грн.
← купити
Диски Replica Toyota (TY226) 7x16 5x114,3 ET40 DIA73,1 (black machined face)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 266 грн.
← купити
Replica TY226 W7.0 R16 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 BMF
Gumma.ua (Харків)
4 760 грн.
← купити
Replika TY226 BMF (PCD5x114.3 R16 J7 ET40 DIA73.1)
Mastershina.com (Київ)
4 308 грн.
← купити
Replica TY226 GMF R16 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1
Guma.com.ua (Мукачево)
5 092 грн.
← купити
Диск Replica TY226 BMF R16 W7,0 PCD5x114,3 ET40 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
4 226 грн.
← купити
Диски Replica Toyota (TY226) 7x16 5x114,3 ET40 DIA73,1 (GMF)
Shinportal.com (Запоріжжя)
4 220 грн.
← купити
Replica TY226 W7.0 R16 PCD5x114.3 ET40 DIA73.1 GMF
Gumma.ua (Харків)
4 301 грн.
← купити
Диск Replica TY226 GMF R16 W7,0 PCD5x114,3 ET40 DIA73,1
Garazh.ua (Київ)
4 182 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Replica TY226 7x16/5x114,3 ET40 DIA73,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія