шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне  Шини
Купити диск  за ціною від 4754 грн.

Серия Replica TY99

Модифікації Replica TY99 1
Характеристики [TY99 7x17/5x114,3 ET40 DIA60,1]
Ширина диска
7 "
Діаметр
17 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
114.3 мм
Виліт
40 мм
Діаметр центрального отвору
60.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Репліка диска
Toyota
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  6000 грн.
Replica CT2250
7x17/5x114,3 ET45 DIA60
від 4 771 грн.
SPORTMAX RACING SR9320
7x17/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 720 грн.
Replica CT1709
7x17/5x114,3 ET45 DIA67
від 4 574 грн.
GT 695
7,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA73
від 4 497 грн.
SPORTMAX RACING 3111Z
7x17/5x114,3 ET38 DIA67
SPORTMAX RACING 578
7,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA67
Replica CT2383
7x17/5x114,3 ET42 DIA60
Replica CT5524
7,5x17/5x114 ,3 ET45 DIA60
від 4 822 грн.
Replica D002
7x17/5x114,3 ET40 DIA67
від 4 704 грн.
Replica CT1712
6,5x17/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 950 грн.
Autom 101
7x17/5x114,3 ET40 DIA73
від 4 550 грн.
Yokatta 1010Z
7,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA67
від 4 809 грн.
Replica HY105
6,5x17/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 4 970 грн.
Replica CT5521
7,5x17/5x114 ,3 ET45 DIA60
Zorat 969
7x17/5x114,3 ET42 DIA67
від 4 679 грн.
Replica FE137
6,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA67
SPORTMAX RACING 3114Z
7,5x17/5x114 ,3 ET42 DIA67
MKW VENTI-56
7,5x17/5x114 ,3 ET42 DIA73
від 5 000 грн.
Replica CT2252
7x17/5x114,3 ET40 DIA60
DISLA 819
7,5x17/5x114 ,3 ET45 DIA67
від 5 083 грн.
SPORTMAX RACING 3356
7,5x17/5x114 ,3 ET42 DIA67
JH H675
7x17/5x114,3 ET45 DIA64
від 5 098 грн.
Replica CT2250
7x17/5x114,3 ET45 DIA67
Replica CT2404
7,5x17/5x114 ,3 ET45 DIA67
Replica CT6120
7x17/5x114,3 ET45 DIA60
від 4 297 грн.
Replica BK5212
7x17/5x114,3 ET45 DIA67
від 5 171 грн.
Zorat D002
7x17/5x114,3 ET40 DIA67
ZF FE137
6,5x17/5x114 ,3 ET40 DIA67
WSP Italy W3002
7x17/5x114,3 ET38 DIA67
від 4 160 грн.
Replica CT2396
7x17/5x114,3 ET45 DIA60

від 4 754  до 4 918 грн.
Replica TY99 (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA60.1) HB
Autoshini.ua (Київ)
4 777 грн.
← купити
Replica Toyota (TY99) 7x17 5x114.3 ET40 DIA60.1 HB
Gumma.ua (Харків)
4 918 грн.
← купити
Диск Replica TY99 Hyper black R17 W7,0 PCD5x114,3 ET40 DIA60,1
Garazh.ua (Київ)
4 754 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Replica TY99 7x17/5x114,3 ET40 DIA60,1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: диск . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на диск у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія