шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Комп'ютерне крісло Richman Bonus

Ціни93Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити комп'ютерне крісло Richman Bonus за ціною від 6966 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Richman Bonus

Регулювання: Матеріал сидіння: Матеріал спинки: Матеріал основи: ; Висота сидіння; Ступінь жорсткості гойдання; Підлокітники; Підголовник; Механізм: Tilt (гойдання); Основа: хрестовина з роликами; Вага (кг): 17; Розміри сидіння (см): 53x50; Висота спинки (см): 67; Макс. вага користувача (кг): 120; Призначення: для керівника
Колір
Призначеннядля керівника
Макс. вага користувача120 кг
Розміри і вага
Висота спинки67 см
Розміри сидіння (ШхГ)53x50 см
Висота сидіння46 - 55 см
Вага17 кг
Конструкція
Основахрестовина з роликами
МеханізмTilt (гойдання)
Підголовник
Підлокітники
Регулювання
Ступінь жорсткості гойдання
Висота сидіння
Підлокітники
Повнорозмірні
М'які
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 966  до 9 977 грн.
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Беж (R00000049867) R00000049867
Itbox.ua (Київ)
8 304 грн.
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Роккі 100 (R00000049870)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
7 721 грн.
← купити
Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Флай 2230 БонусЮХромП3M-1(Tilt)Флай2230
COMFY.ua (Київ)
8 305 грн.
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Роккі 100 (R00000049870)
АЛЛО (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Беж (R00000049867) R00000049867
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Крісло офісне Richman Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Меджик Беж
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло Rondi Бонус Хром Чорне (1410198499)
Rozetka.ua (Київ)
7 710 грн.
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Дарк Грей (R00000049868) R00000049868
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Лайт Грей (R00000049728) R00000049728
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Шоколад (R00000049869) R00000049869
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Роккі 100 (R00000049870) R00000049870
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Флай 2230 (R00000049871) R00000049871
Itbox.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Беж (R00000049867)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Дарк Греи (R00000049868)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Лаит Греи (R00000049728)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Шоколад (R00000049869)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Рокки 100 БонусЮХромП3M-1(Tilt)Рокки100
COMFY.ua (Київ)
← купити
Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Дарк Грей БонусЮХромП3M-1(Tilt)МеджикДаркГрей
COMFY.ua (Київ)
← купити
Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Беж БонусЮХромП3M-1(Tilt)МеджикБеж
COMFY.ua (Київ)
← купити
Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Шоколад БонусЮХромП3M-1(Tilt)МеджикШоколад
COMFY.ua (Київ)
← купити
Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Лайт Грей БонусЮХромП3M-1(Tilt)МеджикЛайтГрей
COMFY.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Флай 2230 (R00000049871)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Дарк Грей (R00000049868) R00000049868
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Лайт Грей (R00000049728) R00000049728
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Шоколад (R00000049869) R00000049869
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Роккі 100 (R00000049870) R00000049870
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Флай 2230 (R00000049871) R00000049871
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Лаи?т Греи? (R00000049728) Акція!
АЛЛО (Київ)
8 399 грн.
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Беж (R00000049867) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Дарк Греи? (R00000049868) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Шоколад (R00000049869) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Флай 2230 (R00000049871) Акція!
АЛЛО (Київ)
7 999 грн.
← купити
Крісло офісне Richman Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Меджик Дарк Греи
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло офісне Richman Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Меджик Лаит Греи
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло офісне Richman Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Меджик Шоколад
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло офісне Richman Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Роккі 100
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Флай 2230
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Крісло Rondi Бонус Хром Меджік Лайт Грей (1410198643)
Rozetka.ua (Київ)
8 052 грн.
← купити
Крісло Rondi Бонус Хром Меджик ДК Грей (1410198642)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Rondi Бонус Хром Меджик Беж (1410198644)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Rondi Бонус Пластик ordf Чорне (1410198498)
Rozetka.ua (Київ)
6 966 грн.
← купити
Крісло Rondi Бонус Хром Меджик Шоколад (1410198906)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Rondi Бонус Хром Сіре (1410198972)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Rondi Бонус Хром ordf Бежеве (1410198973)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне Крісло Керівника Richman Bonus Freedom 05 Хром М1 Tilt Коричневий
Rozetka.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Шоколадне
Rozetka.ua (Київ)
8 736 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Світло-сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Пластік Rich M1 Tilt Чорний
Rozetka.ua (Київ)
8 048 грн.
← купити
Офісне Крісло Керівника Richman Bonus Fly 2230 Пластік М1 Tilt Чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 898 грн.
← купити
Офісне Крісло Керівника Richman Bonus Fly 2230 Хром М1 Tilt Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Диван Richman Бум Двійка 650 x 1300 x 800H см Бонус 15 Gray Сірий
Rozetka.ua (Київ)
8 433 грн.
← купити
Офісне Крісло Керівника Bonus Fly 2230 Пластік М1 Tilt Чорне
Rozetka.ua (Київ)
7 667 грн.
← купити
Офісне Крісло Керівника Bonus Freedom 05 Хром М1 Tilt Коричневе
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне Крісло Керівника Bonus Fly 2230 Хром М1 Tilt Чорне
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджік Біж
Rozetka.ua (Київ)
8 980 грн.
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Роккі 100
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Дарк Грей
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Шоколад
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджік Лайт Грей
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Шоколадний
Rozetka.ua (Київ)
9 225 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Бонус Флай 2230 Хром М1 Tilt Чорне
Rozetka.ua (Київ)
9 729 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Світло-сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Хром M1 Tilt Бежевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло керівника Richman Бонус Флай 2230 Пластик М1 Tilt Чорне
Rozetka.ua (Київ)
8 537 грн.
← купити
Офісне крісло керівника Richman Bonus Пластик Rich M1 Tilt Чорний
Rozetka.ua (Київ)
8 512 грн.
← купити
Крісло Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Роккі 100
Rozetka.ua (Київ)
8 758 грн.
← купити
Крісло Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Меджик Дарк Грей
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Меджік Лайт Грей
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt Меджик Шоколад
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Меджік Біж
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Крісло Бонус ю Хром п3 m-1 (Tilt) Флай 2230
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Флай 2230 [127369]
Rozetka.ua (Київ)
9 465 грн.
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Беж [137434]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Дарк Греи [137435]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Шоколад [137437]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Меджик Лаит Греи [137436]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 Роккі 100 [137438]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Флай 2230 (R00000049871) Richman R00000049871 904669
Rozetka.ua (Київ)
9 799 грн.
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Шоколад (R00000049869) Richman R00000049869 904664
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Беж (R00000049867) Richman R00000049867 904659
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Лаит Греи (R00000049728) Richman R00000049728 904663
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Меджик Дарк Греи (R00000049868) Richman R00000049868 904661
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Офісне крісло Richman Бонус Ю Хром П3 M-1 (Tilt) Роккі 100 (R00000049870) Richman R00000049870 904666
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Диван Бум (Richman) Бонус Грей 2717172
Rozetka.ua (Київ)
8 256 грн.
← купити
Крісло Бонус Ю (Richman) Чорне 2712973
Rozetka.ua (Київ)
8 661 грн.
← купити
Крісло Бонус Ю (Richman) Чорне 2712976
Rozetka.ua (Київ)
9 977 грн.
← купити
Крісло Бонус Ю (Richman) Чорне 2712975
Rozetka.ua (Київ)
9 328 грн.
← купити
Крісло Бонус Ю (Richman) Чорне 2712974
Rozetka.ua (Київ)
8 885 грн.
← купити
Крісло Бонус Ю (Richman) Чорне 2712972
Rozetka.ua (Київ)
8 012 грн.
← купити
Крісло Бонус Ю (Richman) Чорне 2712971
Rozetka.ua (Київ)
7 569 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Richman Bonus, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: комп'ютерне крісло Richman Bonus. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на комп'ютерне крісло Richman Bonus у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія