шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити ДБЖ RITAR E-RTM500 ELF-L за ціною від 2152 грн.
Фото 6

Характеристики та опис RITAR E-RTM500 ELF-L

Вага (кг): 4.8; Розміри (мм): 210x130x370; Форма вихідного сигналу: подібна до синусоїди (апроксимована); Номінальна вихідна потужність (Вт): 300; Пікова вихідна потужність (ВА): 500; Діапазон вхідної напруги (В): 145 – 290; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Час перемикання на батарею (мс): 6; Форм-фактор: звичайний (Tower)
Тип
інтерактивне
Форм-фактор
звичайний (Tower)
Час перемикання на батарею
6 мс
Вхідна напруга
1 фаза (230 В)
Діапазон вхідної напруги
145 – 290 В
Пікова вихідна потужність
500 ВА
Номінальна вихідна потужність
300 Вт
Форма вихідного сигналу
подібна до синусоїди (апроксимована)
Розміри (ВхШхГ)
210x130x370 мм
Вага
4.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 152  до 2 960 грн.
ДБЖ RITAR 300W ELF-L (E-RTM500L) E-RTM500L
FOXTROT.UA (Київ)
2 529 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L)
Nkt.ua (Київ)
2 152 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L) E-RTM500L
Itbox.ua (Київ)
← купити
Источник бесперебойного питания Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L)
A-techno.com.ua (Київ)
2 795 грн.
← купити
Джерело безперебійного живлення Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L) E-RTM500L
Comtrading.ua (Київ)
2 353 грн.
← купити
Ritar Ritar E-RTM500 300W ELF-L (E-RTM500L)
Венкон (Київ)
2 783 грн.
← купити
Лінійно-інтерактивне ДБЖ Ritar E-RTM500 300W ELF-L (E-RTM500L)
Tv-mir.com.ua (Київ)
2 513 грн.
← купити
Пристрій безперебійного живлення Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L) E-RTM500L
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ritar E-RTM500 (300W) ELF-L (E-RTM500L) E-RTM500(300W)ELF-L(E-RTM500L)
COMFY.ua (Київ)
← купити
ИБП Ritar E-RTM500 (300W), 1x12V7Ah
MAUDAU (Київ)
2 960 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RITAR E-RTM500 ELF-L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дбж RITAR E-RTM500 ELF-L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дбж RITAR E-RTM500 ELF-L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія