шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 7Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вантажна шина  за ціною від 8700 грн.
Фото 6

Серия RoadOne RD25

Модифікації RoadOne RD25 1
Характеристики [RD25 11 R22.5 146L]
Призначення
вантажівки та автобуси
Тип
ведуча
Сезон
всесезонна
Ширина
11 "
Посадковий діаметр
22.5 "
Індекс навантаження
146
Індекс швидкості
L
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11000 грн.

від 8 700  до 11 795 грн.
Roadone RD25 (11 R22.5 146/143L 16PR)
Avtopik.ua (Одеса)
8 826 грн.
← купити
Roadone RD25 (приводная) 11 R22.5 146/143L 16PR
Garant-shina.com (Київ)
8 700 грн.
← купити
Roadone RD25 (ведущая) 11 R22.5 146L
Autoshini.ua (Київ)
11 795 грн.
← купити
Roadone RD25 (ведуча вісь) 11.00 R22.5 146/143L
Guma.com.ua (Мукачево)
9 582 грн.
← купити
Вантажні шини Roadone RD25 (ведуча) 11 R22.5 146/143L 16PR
Rozetka.ua (Київ)
9 278 грн.
← купити
Шина ROADONE RD25 (провідна) 11 R22.5 146/143L PR16
Rozetka.ua (Київ)
9 202 грн.
← купити
Шина ROADONE RD25 (провідна) 11 R22.5 146/143L PR16
Rozetka.ua (Київ)
9 040 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RoadOne RD25 11 R22.5 146L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вантажна шина . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вантажна шина у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія