шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити кліматичний комплекс Rowenta Eclipse 3-in-1 за ціною від 15587 грн.
Відео 4Фото 6

Характеристики та опис Rowenta Eclipse 3-in-1

Габарити (см): 85.1x25.5x25.5; Рівень шуму (дБ): 56; Керування: сенсорне; Повітряний фільтр; Дисплей; Пульт ДК; Таймер; Автоповорот жалюзі; Нічний режим; Обігрів; Кількість швидкостей: 12; Площа приміщення, що рекомендується (м²): 35
Колір
Рекомендована площа приміщення
35 м²
Кількість швидкостей
12
Обігрів
Нічний режим
Автоповорот жалюзі
Таймер
Пульт ДК
Дисплей
Повітряний фільтр
/ H13 /
Керування
сенсорне
Акумулятор холоду
немає
Потужність обігріву
2000 Вт
Рівень шуму
56 дБ
Габарити (ВхШхГ)
85.1x25.5x25.5 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 15 587  до 19 931 грн.
Очищувач повітря Rowenta QU5060F0
Cleanairlove.com (Київ)
18 999 грн.
← купити
Rowenta Eclipse 3 in 1 QU5060F0
System-a.com.ua (Київ)
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3in1 QU5060F0
Touch (Дніпро)
16 899 грн.
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3 в 1 QU5060F0
Openshop.ua (Київ)
16 106 грн.
← купити
ROWENTA QU5060F0
Pro100market.com.ua (Київ)
15 665 грн.
← купити
ROWENTA QU5060F0
Vodogreyka.com.ua (Київ)
15 744 грн.
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3 до 1 QU5060F0
Цифра (Київ)
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3 до 1 QU5060F0
Stls.store (Київ)
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse білий (QU5060F0)
MAUDAU (Київ)
← купити
Rowenta Rowenta ECLIPSE 3in1 (QU5060F0)
Венкон (Київ)
19 558 грн.
← купити
Очищувач повітря ROWENTA QU5060F0
ТЕХНОточка (Київ)
17 118 грн.
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3 в 1 QU5060F0
Denika.ua (Харків)
16 266 грн.
← купити
Rowenta QU5060F0
COMFY.ua (Київ)
← купити
Очисник повітря ROWENTA Eclipse 3 в 1 QU5060F0
Bitovoy.com.ua (Київ)
15 699 грн.
← купити
Воздухоочиститель Rowenta QU5060F0
Q-techno.com.ua (Київ)
19 054 грн.
← купити
Очищувач повітря/Вентилятор/Обігрівач ECLIPSE 3IN1, 2000 Вт, до 35 м? QU5060F0
Comtrading.ua (Київ)
18 570 грн.
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3IN1 (QU5060F0) UA QU5060F0
Sota.store (Київ)
← купити
Очисник повітря Rowenta QU5060F0
icom.net.ua (Київ)
17 881 грн.
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3 в 1 QU5060F0
Justbuy.com.ua (Київ)
16 009 грн.
← купити
Rowenta Eclipse 3 в 1 QU5060F0
Tehnomart.com (Київ)
19 931 грн.
← купити
Очищувач повітря Rowenta Eclipse 3 в 1 QU5060F0
Tv-mir.com.ua (Київ)
16 951 грн.
← купити
ROWENTA QU5060F0
1smarty.com.ua (Київ)
15 587 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rowenta Eclipse 3-in-1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кліматичний комплекс Rowenta Eclipse 3-in-1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кліматичний комплекс Rowenta Eclipse 3-in-1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія