шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Ryobi (тип)
підлоговий на ніжці
підлоговий
універсальний 3 в
міні вентилятор

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити вентилятор Ryobi RCF4-0 за ціною від 1667 грн.

Характеристики та опис Ryobi RCF4-0

Габарити (см): 22x11x9; Діаметр (см): 9.5; кріплення на кліпсі; регулювання нахилу; Кількість швидкостей: 2; Механізм: осьовий; Джерело живлення: акумулятор; Тип: підлоговий на ніжці
Колір
Тип
підлоговий на ніжці
Джерело живлення
акумулятор / 2000 мAч /
Механізм
осьовий
Кількість швидкостей
2
Функції
регулювання нахилу
кріплення на кліпсі
Діаметр
9.5 см
Кількість лопатей
3 шт.
Габарити (ВхШхГ)
22x11x9 см
Вага
0.29 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 667  до 2 455 грн.
Акумуляторний вентилятор-кліпса Ryobi USB Lithium RCF4-0
Cleanairlove.com (Київ)
1 999 грн.
← купити
Вентилятор акумуляторний Ryobi USB Lithium RCF4-0 5133006130 (без АКБ та ЗУ)
Moyo.ua (Київ)
← купити
Ryobi Вентилятор Ryobi USB Lithium RCF4-0 4В (без АКБ та ЗП) (5133006130)
MTA.ua (Київ)
← купити
Ryobi 5133006130
Mallprix.com (Київ)
1 760 грн.
← купити
Вентилятор RYOBI RCF4-0 (5133006130) 5133006130
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Ryobi USB Lithium RCF4-0 (5133006130)
Tehnomart.com (Київ)
1 836 грн.
← купити
Ryobi USB Lithium RCF4-0 без АКБ и ЗУ (5133006130) USBLithiumRCF4-0безАКБиЗУ(5133006130)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Вентилятор Ryobi USB Lithium RCF4-0 (5133006130) USB Lithium RCF4-0 (5133006130)
Denika.ua (Харків)
1 667 грн.
← купити
Вентилятор акумуляторний кліпса Ryobi USB Lithium RCF4-0 4В 3800об·хв обертання 325° поворот 180° 2 швидкості 0.29кг без АКБ
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Вентилятор Ryobi USB Lithium RCF4-0 (5133006130) 5133006130
Brain.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ryobi RCF4-0, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: вентилятор Ryobi RCF4-0. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на вентилятор Ryobi RCF4-0 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія