шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити газонокосарка Ryobi RY18LT33B-0 за ціною від 4499 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Ryobi RY18LT33B-0

Вага (кг): 2.6; Рівень шуму (дБ): 94; Особливості: розбірна штанга; Викид скошеної трави: Тип мішка: немає; Ширина захвату (см): 33; Тип двигуна: електричний (акумулятор); Тип: тример
Тип
тример
Тип двигуна
електричний (акумулятор)
Ширина захоплення
33 см
Матеріал деки
пластик
Вага
2.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 499  до 6 771 грн.
Тример акумуляторний Ryobi 5133006024 (без АКБ та ЗП)
Tehnoshok.com.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Тример акумуляторний Ryobi RY18LT33B-0 (без АКБ та ЗП) 5133006024
Motoblok.biz (Київ)
4 999 грн.
← купити
Тример садовий акумуляторний Ryobi ONE+ RY18LT33B-0 18В 33см 2.6кг без АКБ та ЗП
Dinastiya.com.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Ryobi RY18LT33B-0 ONE+ 18В без АКБ и ЗУ RY18LT33B-0ONE+18ВбезАКБиЗУ
COMFY.ua (Київ)
5 889 грн.
← купити
Тример акумуляторний Ryobi RY18LT33B-0 18В, 33 см (без АКБ та ЗП) (5133006024)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Тример садовий акумуляторний ONE+ RY18LT33B-0 18В 33см 2.6кг без АКБ та ЗП Ryobi (2000003268818)
Rozetka.ua (Київ)
5 735 грн.
← купити
Тример Ryobi садовий акумуляторний RY18LT33B-0, ONE+ 18В, 33см(ліска), без АКБ та ЗУ (5133006024)
Rozetka.ua (Київ)
5 888 грн.
← купити
Тример садовий Ryobi RY18LT33B-0, 18В ONE+, 33см(ліска), (без АКБ та ЗП) (5133006024)
Rozetka.ua (Київ)
5 776 грн.
← купити
Тример садовий акумуляторний Ryobi ONE+ RY18LT33B-0 18В 33см 2.6кг без АКБ та ЗУ
Rozetka.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Ryobi Тримір садовий акумуляторний RY18LT33B-0, ONE+ 18В, 33см(ліска), без АКБ та ЗУ
Rozetka.ua (Київ)
6 771 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ryobi RY18LT33B-0, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: газонокосарка Ryobi RY18LT33B-0. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на газонокосарка Ryobi RY18LT33B-0 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія