шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Samsung EO-IC100

Ціни57Опис Відгуки  Обговорення3Корисне
Купити навушники Samsung EO-IC100 за ціною від 539 грн.
Відео 13Фото 12

Характеристики та опис Samsung EO-IC100

Вага (г): 18; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 11; Чутливість (дБ): 94; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Довжина кабелю (м): 1.2; Підведення кабелю: двосторонній; USB: USB-C; Тип підключення: дротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-C
Штекерпрямий
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.2 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість94 дБ
Діаметр динаміка11 мм / + 8 мм /
Тип випромінювачівдинамічні
Кількість випромінювачів2
Характеристики мікрофона
Мікрофонна кабелі
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага18 г
Комплектаціясиліконові насадки 4 пари
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  650 грн.    до  700 грн.

від 539  до 1 709 грн.
Навушники Samsung EO-IC100 USB Type-C White (EO-IC100BWEGRU)
Portativ.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Samsung Дротові навушники Samsung EO-IC100BBEGRU Black вакуумні з мікрофоном
MTA.ua (Київ)
1 049 грн.
← купити
Навушники дротові Samsung Type-C Earphones IC100 White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
Moyo.ua (Київ)
645 грн.
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 (EO-IC100BBEGRU) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Samsung Type-C White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
Samsung Experience Store (Київ)
729 грн.
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C (Black) EO-IC100BBEGRU
Jabko.ua (Львів)
599 грн.
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100BWEGRU White
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
ШО (Київ)
578 грн.
← купити
Гарнітура SAMSUNG EO-IC100 USB Type-C Black (EO-IC100BBEGRU) EO-IC100BBEGRU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU) Ua
Цифра (Київ)
699 грн.
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Samsung EO-IC100BWEGRU
Mallprix.com (Київ)
605 грн.
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU)
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100 USB Type-C (EO-IC100BBEGRU) Black EO-IC100BBEGRU
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
Comtrading.ua (Київ)
871 грн.
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU)
Nkt.ua (Київ)
596 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Samsung EO-IC100 Black (EO-IC100BBEGRU) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
689 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU)
Timesport.com.ua (Львів)
658 грн.
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
863 грн.
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100 Type-C White (EO-IC100BWEGRU) UA EO-IC100BWEGRU
Sota.store (Київ)
609 грн.
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 Type-C White
Кібернетики (Київ)
← купити
Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
746 грн.
← купити
Навушники SAMSUNG EO-IC100 USB Type-C Білий
Foroom.com.ua (Київ)
608 грн.
← купити
Samsung EO-IC100 USB Type-C Black (EO-IC100BBEGRU) EO-IC100USBType-CBlack(EO-IC100BBEGRU)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU)
Mobicase.net (Київ)
539 грн.
← купити
Дротова гарнітура Type-C Samsung EO-IC100BWEGRU біла EO-IC100BWEGRU
MAUDAU (Київ)
803 грн.
← купити
Samsung EO-IC100 USB White EO-IC100BWEGRU
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU) NW30939
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники Samsung IC100B Type-C White (EO-IC100BWEGRU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Samsung Дротові навушники Samsung AKG EO-IC100 White
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники дротові Samsung Type-C Earphones IC100 Black (EO-IC100BBEGRU) EO-IC100BBEGRU
Moyo.ua (Київ)
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 (EO-IC100BWEGRU) White
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Samsung Type-C Black (EO-IC100BBEGRU) EO-IC100BBEGRU
Samsung Experience Store (Київ)
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C (White) (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
Jabko.ua (Львів)
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 Black (EO-IC100BBEGRU) EO-IC100BBEGRU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Гарнітура SAMSUNG EO-IC100 USB Type-C White (EO-IC100BWEGRU) EO-IC100BWEGRU
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU)
Цифра (Київ)
← купити
Навушники Samsung IC100 Type-C Earphones White (EO-IC100BWEGRU)
Stls.store (Київ)
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100 USB Type-C (EO-IC100BWEGRU) White EO-IC100BWEGRU
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
667 грн.
← купити
Навушники Samsung EO-IC100 Black (EO-IC100BBEGRU)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 709 грн.
← купити
Навушники дротові Samsung Type-C Earphones IC100 White (EO-IC100BWEGRU)
MAUDAU (Київ)
639 грн.
← купити
Навушники дротові Samsung Type-C Earphones IC100 Black (EO-IC100BBEGRU)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура SAMSUNG EO-IC100 USB Type-C Black
MAUDAU (Київ)
738 грн.
← купити
Гарнітура SAMSUNG EO-IC100 USB Type-C White
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Samsung EO-IC100 Black (EO-IC100BBEGRU)
MAUDAU (Київ)
786 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Samsung EO-IC100 White (EO-IC100BWEGRU)
MAUDAU (Київ)
791 грн.
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100 USB Type-C White (6537050)
MAUDAU (Київ)
← купити
Дротова гарнітура Samsung Type-C EO-IC100BWEGRU біла
MAUDAU (Київ)
878 грн.
← купити
Навушники Samsung Type-C EO-IC100BBEGRU
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100 USB Type-C Black (EO-IC100BBEGRU)
MAUDAU (Київ)
740 грн.
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100 USB Type-C White (EO-IC100BWEGRU)
MAUDAU (Київ)
← купити
Гарнітура Samsung EO-IC100 USB Type-C White (6537050) YC-6537050
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
741 грн.
← купити
Samsung IC100[EO-IC100BWEGRU] E-EO-IC100BWEGRU
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники Samsung IC100B Type-C Black (EO-IC100BBEGRU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung EO-IC100, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Samsung EO-IC100. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Samsung EO-IC100 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія