шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити мікрофон Sandberg Streamer Kit USB за ціною від 1810 грн.
Відео 4Фото 3

Характеристики та опис Sandberg Streamer Kit USB

Розміри (мм): 155x48x48; Довжина кабелю (м): 2.5; Співвідношення сигнал/шум (дБ): 70; Звуковий тиск (дБ): 120; Чутливість (дБ): -27; Частотний діапазон (Гц): 30 – 16000; Діаграма спрямованості: кардіоїдна; односпрямований; Принцип дії: конденсаторний;ютера; Мікрофон: для комп'
Колір
Мікрофондля комп'ютера
Принцип діїконденсаторний
Технічні характеристики
Спрямованість мікрофонаодноспрямований
Діаграма спрямованостікардіоїдна
Частотний діапазон30 – 16000 Гц
Чутливість-27 дБ
Звуковий тиск120 дБ
Співвідношення сигнал/шум70 дБ
Частота дискретизації АЦП96 кГц
Розрядність АЦП24 біт
Функції та роз'єми
Роз'єм підключенняUSB-A
Інше
Довжина кабелю2.5 м
Матеріал корпусаметал
Розміри155x48x48 мм
Комплектаціястійка-пантограф
антишоковий підвіс ("павук")
поп-фільтр
знімний кабель
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 810  до 3 725 грн.
Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB (126-07) 126-07
FOXTROT.UA (Київ)
1 999 грн.
← купити
Мiкрофон Sandberg Streamer Kit USB (126-07) 126-07
Click.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit Usb Black (126-07)
Цифра (Київ)
1 953 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit Usb Black (126-07)
Stls.store (Київ)
1 970 грн.
← купити
Sandberg 126-07
Mallprix.com (Київ)
1 857 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
АЛЛО (Київ)
← купити
Ігровий стрім мікрофон Sandberg 126-07
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
1 940 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (126-07) 126-07
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (126-07) 126-07
Itbox.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, подкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07) Streamer Kit USB (126-07)
Denika.ua (Харків)
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit (126-07) Black 126-07
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. 126-07
Comtrading.ua (Київ)
2 042 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB Black (126-07)
Soho.com.ua (Київ)
1 849 грн.
← купити
Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (126-07)
Nkt.ua (Київ)
1 823 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Redprice.sale (Львів)
2 714 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Zhuk.ua (Київ)
1 881 грн.
← купити
Sandberg 126-07 — Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м.
Comtrade.ua (Київ)
1 822 грн.
← купити
Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Tehnomart.com (Київ)
1 899 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer USB Microphone Kit (126-07) 126-07
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 959 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Semtech.com.ua (Луцьк)
2 717 грн.
← купити
Sandberg Streamer Kit USB (126-07) StreamerKitUSB(126-07)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Sandberg Streamer Kit USB (126-07) 126-07
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 810 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit (126-07)
MAUDAU (Київ)
2 223 грн.
← купити
Sandberg Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB Black (126-07)
MTA.ua (Київ)
← купити
Sandberg Streamer Kit USB (126-07) 126-07
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB
Кібернетики (Київ)
← купити
Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. 837418
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 974 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit (126-07) 126-07
Compx.ua (Київ)
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Tomdom.in.ua (Львів)
2 720 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Saren.com.ua (Львів)
2 721 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Timesport.com.ua (Львів)
2 711 грн.
← купити
Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB кабель 2,5м. (126-07)
MAUDAU (Київ)
2 143 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м.
Rozetka.ua (Київ)
2 804 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
2 848 грн.
← купити
Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м.
Rozetka.ua (Київ)
2 548 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/для стрімінгу, підкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Ігровий стрімінговий мікрофон Sandberg Streamer Kit USB набір Black (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
2 310 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
2 799 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Streamer Kit (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
2 638 грн.
← купити
Мікрофон для ПК Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
2 382 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (126-07) Sandberg 126-07 920654
Rozetka.ua (Київ)
2 639 грн.
← купити
Rozetka.ua (Київ)
2 453 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (ek05215)
Rozetka.ua (Київ)
3 201 грн.
← купити
Мікрофон Sandberg Ігровий стрім мікрофон Sandberg Streamer Kit USB, кабель 2,5м. (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
2 986 грн.
← купити
Мікрофон для ПК/ для стрімінгу, подкастів Sandberg Streamer Kit USB (126-07)
Rozetka.ua (Київ)
3 725 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sandberg Streamer Kit USB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мікрофон Sandberg Streamer Kit USB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мікрофон Sandberg Streamer Kit USB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія